Telefony

Dotykowy Samsung na dwie karty SIM

przeczytasz w 1 min.

Koreańczycy wprowadzili do oferty telefon 2 w 1. Telefon może przypaść do gustu osobom, które na co dzień muszą nosić ze sobą dwie "komórki".

Model oddaje użytkownikowi do dyspozycji 2.8’’ dotykowy ekran typu QVGA, szybki dostęp do portali społecznościowych, uniwersalny komunikator Palringo oraz szeroki wachlarz funkcji multimedialnych. Aby korzystać na przemian z dwóch różnych kart SIM, użytkownik wybiera za pomocą ekranu dotykowego, z której karty chce aktualnie korzystać.

Z poziomu menu głównego telefonu użytkownik będzie mógł na bieżąco aktualizować swoje profile na portalach społecznościowych Facebook i MySpace. Za sprawą platformy Palringo, łączącej kilka popularnych komunikatorów internetowych, użytkownicy mogą bez problemu dyskutować ze znajomymi korzystającymi z GTalk, AIM, ICQ czy Palringo Chat.

Telefon wyposażono w wewnętrzną pamięć 35MB oraz port kart microSD z obsługą do 8 GB. Dodatkowo na pokładzie telefonu znalazło się miejsce dla Bluetooth 2.1 oraz aparatu fotograficznego 3.2 MPix z lampą błyskową, 4-krotnym zoomem cyfrowym oraz funkcją edytora zdjęć.

Telefon Samsung DUOZ B5722 jest dostępny w cenie około 799 zł.

Pełna specyfikacja telefonu:

Źródło: Samsung
 

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  sober
  0
  Wygląd to podstawa, bo duża liczba użytkowników podczas zakupu telefonu kieruje się właśnie tym kryterium. Wcześniejsze modele Samsunga bardzo mnie irytowały tym, że wszystkie wyglądały bardzo podobnie. Od momentu wejścia np. Avili myślałem, że to się zmieni, ale jak widać, kolejne wersje telefonów coraz mniej się od siebie różnią. Takie jest oczywiście moje zdanie.
  Co do telefonów obsługujących dwie karty SIM, to sam staję już od dłuższego czasu przed wyborem pomiędzy zrezygnowaniem z jednego numeru lub zakupieniu takiego właśnie telefonu. Niestety wyboru wielkiego nie ma, ale liczę na to, że to się zmieni, bo nie dla mnie noszenie dwóch telefonów.
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   nie wiem co się dzieje z tymi wielkimi firmami że nie potrafią zrobić telefonu z dwiema kartami działającymi jednocześnie, przecież to możliwe bo są na rynku chińskie badziewia w których taka opcja 2 kart jednocześnie działających jest możliwa np. SciPhone MyPhone itp
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    Bo sprzedajac 2 telefony zarabiaja wiecej. Proste.
    • avatar
     szawel
     0
     Niektórzy zwyczajnie kupują adaptery dual-SIM i omijają problem 2 telefonów. Niestety nie z każdym telefonem to działa.
     Istotnie produkcja telefonów na 1 SIM bardziej się opłaca producentom.