Gry

Dragon Age 4 powstaje - twórcy zapraszają nas za kulisy

przeczytasz w 1 min.

Dragon Age 4 cały czas powstaje. Trochę jeszcze na niego poczekamy, ale twórcy starają się nam umilić ten czas, zapraszając nas za kulisy. Rzućmy okiem na to, jak powstaje nowa odsłona tej świetnej erpegowej serii.

Choć film, który możesz obejrzeć poniżej, trwa ponad 4 minuty, nie znajdziesz na nim zbyt wielu fragmentów rozgrywki ani nawet statycznych obrazków z gry. Jest wprawdzie kilka urywków wideo z bardzo wczesnej wersji Dragon Age 4 i garść grafik koncepcyjnych, ale przede wszystkim widzimy i słyszymy twórców opowiadających o tym, czego powinniśmy się spodziewać po tej produkcji. 

Zobacz najnowszy materiał wideo poświęcony Dragon Age 4:

A zatem czego powinniśmy się spodziewać? Przede wszystkim wciągającej opowieści. Będzie ona kręcić się wokół więzi – tych, które zesłał nam los i tych, które sami tworzymy. Aby ją poznać, trafimy do fantastycznego świata z dopracowanymi szczegółami i rozległymi lokalizacjami, które będzie się chciało zwiedzać.

Podstawy rozgrywki pozostaną niezmienione, choć powinniśmy się nastawić na kilka eksperymentalnych rozwiązań – trochę świeżego powietrza. Możemy też liczyć na ładną oprawę wizualną i animacje, dla których bazą będą sekwencje mocap, 

Kiedy premiera Dragon Age 4? Dobre pytanie

Wciąż nie wiemy kiedy zadebiutuje Dragon Age 4, ale wiemy za to, że będzie dostępny na pecetach oraz konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X. Czekasz?

Źródło: BioWare

Czytaj dalej o grach RPG: 

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  mutissj
  9
  jedynka najlepsza była
  • avatar
   xxx.514
   1
   Może i z Mass Effectem ruszą - jak dobrze pamiętam obydwie gry używały tego samego silnika i zwykle niewiele czasu mijało pomiędzy ich premierami
   • avatar
    Zero-Cool
    1
    Daragon Age? Ktokolwiek czeka na kontynuację tej serii?