Gry PlayStation 4

Magiczne Dreams - oto jak wygląda nowa gra twórców LittleBigPlanet

przeczytasz w 1 min.

Premiera gry Dreams jest coraz bliżej, ale czy warto na nią w ogóle czekać? W znalezieniu odpowiedzi na takie pytanie pomocny może okazać się nowy, kilkunastominutowy zapis rozgrywki.

Już kilka lat temu mogliśmy usłyszeć o Dreams – nowym projekcie Media Molecule, a więc ekipy odpowiedzialnej między innymi za LittleBigPlanet. Gra, która prawdopodobnie w przyszłym roku ujrzy wreszcie światło dzienne, zapowiada się równie nietypowo i… równie dobrze.

Dreams to przygodówka na PlayStation 4, która – bez większego zaskoczenia – przenosi nas do świata snów. Co jednak ciekawe, sny te generować będą przede wszystkim sami użytkownicy, którym oddana zostanie pod tym kątem olbrzymia swoboda. 

Ci gracze, którzy zamiast tworzyć, wolą eksplorować, będą mogli spróbować swoich sił w kampanii fabularnej. To właśnie na niej koncentruje się najnowszy, trwający nieco ponad kwadrans zapis rozgrywki, który został opublikowany na kanale Game Informer. Możecie na niego rzucić okiem poniżej:

W świecie snów wszystko jest możliwe, ale wcale nie oznacza to, że bez większych problemów można osiągnąć tam taki czy inny cel. Zdaje się, że w Dreams twórcy wiernie odtworzyli ten stan rzeczy. Ten eksperyment może więc zakończyć się wielkim sukcesem, ale też całkowitą porażką. Na co stawiacie?

Źródło: Game Informer, Eurogamer

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    Konto usunięte
    0
    Niezła psychodelia, na szczęście pozbawiona jakiejś większej przemocy. To może być ciekawe, czekam.