Gry PlayStation 4

DriveClub PS Plus Edition wstrzymane przez problemy z serwerami

przeczytasz w 1 min.

Październikowa odsłona programu PlayStation Plus zapowiadała się bardzo interesująco. Niestety pojawiły się spore problemy.

Driveclub PS Plus Edition gra

Październikowa odsłona programu PlayStation Plus zapowiadała się bardzo interesująco, ponieważ właściciele PlayStation 4 otrzymać mieli między innymi możliwość przetestowania DriveClub, a więc debiutującej właśnie, bardzo wyczekiwanej gry wyścigowej od Evolution Studios. Niestety pojawiły się spore problemy.

DriveClub jest już po amerykańskiej premierze, ale chętni na PS Plus Edition musieli się nieco rozczarować. Gracze, którzy kupili grę zaczęli bowiem zgłaszać problemy z serwerami. Zdecydowano się je odciążyć właśnie poprzez wstrzymanie PS Plus Edition.

"Aby pomóc wszystkim graczom, którzy już kupili grę czasowo wstrzymujemy DriveClub PS Plus Edition i aplikacje My DriveClub co powinno złagodzić obciążenia serwerów. To powinno dać graczom większą szansę łączenia się z serwerami, a gdy te będą już działać dobrze, to możecie być pewni, że poinformujemy Was kiedy udostępnimy DriveClub PS Plus Edition i aplikacje My DriveClub do pobrania."

Decyzja ta przedstawiona została wprawdzie w odniesieniu do rynku amerykańskiego, ale można przypuszczać, że taki sam los spotka graczy w Europie, którzy otrzymują grę dziś.

Pozostaje jedynie czekać na szybkie rozwiązanie problemów z serwerami.

Źródło: vg247, facebook

Komentarze

12
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Radical
  3
  Opóźnili grę o rok, wydają ją niekompletną bo nie ma jeszcze wszystkich zapowiadanych opcji, wersja z plusa miała być dostępna w momencie premiery konsoli a teraz jeszcze mają problemy z serwerami. Rozstrzał ocen między 5 a 9 - produkcja tej gry to jakiś koszmar.
  • avatar
   Konto usunięte
   2
   Zapowiada się bardzo dobrze... trzeba zapłacić niemałą kasę w zamian za wersję beta gry i jakieś milion razy ograne indyki - wprost wyśmienita promocja.... śmiech na sali
   • avatar
    NewUnnamedUser
    2
    No tak, tu masz rację. Tak nas niestety przyzwyczaili; nie wystarczy tylko raz coś kupić, trzeba jeszcze później płacić za to że się tego używa. W tym przypadku Subskrypcja, gry, dodatki... co zrobić, takie czasy.
    • avatar
     NewUnnamedUser
     1
     Co zapłacić? Przecież DriveClub PS Plus Edition jest za darmo. Faktem jest, że można to nazwać demem, co nie zmienia faktu, że jest za darmo.
     • avatar
      Arved
      -1
      Powinni zmienić nazwę n Failclub.
      • avatar
       prime27pl
       -1
       Tyle czekałem to poczekam dłużej.