Tablety

(Drogi) iPad w końcu w Polsce

Jakub Kralka | Redaktor serwisu benchmark.pl
Autor: Jakub Kralka
26 komentarzy Dyskutuj z nami

Po tym, jak operatorzy zażyczyli sobie za nowego iPhone'a nawet i 4500 złotych, nikt nie spodziewał się, że iPada będą rozdawali za pół-darmo.

Tablet Apple, gadżet będący nowinką technologiczną 2010 roku, kilka miesięcy po światowej premierze w końcu zawitał do Polski. Póki co dystrybuować będzie go Plus GSM. Za urządzenie zapłacimy już nawet 1 639 złotych w najdroższym abonamencie iPlus Firmowo 129.

Oczywiście im wysokość comiesięcznych opłat abonamentowych jest niższa, tym większa jest cena urządzenia, choć bardziej preferencyjny jest cennik dla firm - głównie dlatego, że w tym przypadku podano kwoty bez podatku VAT. Po zsumowaniu - wychodzi mniej więcej podobnie.

Najdroższy iPlus Prywatnie 160 to wydatek rzędu 1999 złotych za nowego iPada. Najbardziej oszczędne firmy w taryfie za 49 złotych zapłacą 2499 zł. Osoby prywatne zobowiązując się do opłat w wysokości 60 złotych będą musiały liczyć się z dodatkowym wydatkiem 2999 zł.

Plus sprowadza do Polski póki co jedynie wersję WiFI + 3G 16 GB. W promocji za symboliczną złotówkę dostaniemy pakiet antywirusowy Kaspersky Internet Security 2011.

Źródło: Inf. prasowa

Polecamy artykuły:    
Klonujemy komputer - maszyny wirtualne 100 porad i sztuczek do Windows 7 Test 4 kart GeForce GTX 460

Komentarze

26
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  za niedopracowany gadget 4500zl pff.. brak kamerki , wyświetlacz który bardziej służy jako lustro i ogólnie brak darmowych sieci w polsce.. na co to komu
 • avatar
  sevae
  No to w PLN tańszy niż iPhone :) A w $ też jest tańszy niż iPhone? ;)
 • avatar
  marioking
  Jeszcze lepiej mpada za ~300zl :D
 • avatar
  blackedeyed
  Za 4500 zł mogę złożyć desktopa i do dużego pokoju centrum multimedialne. Płacić za logo Apple i za gadget nie mający w moim przypadku zastosowania- głupota.
 • avatar
  Brać coś alternatywnego, a nie płacić 50% ceny z napis Apple
 • avatar
  Konto usunięte
  Bezużyteczny gadżet.Za tą cenę mam laptop o tej samej mobilności o 10x lepszych parametrach...ehh
 • avatar
  Konto usunięte
  Jeszcze jedno... jak to "już w Polsce", przecież przed wakacjami iPada wprowadził do Polski VObis, z ich gwarancją i chyba za 2700, bez żadnego abonamentu, czy takich tam.