Akcesoria Mobilne

Dropbox zdecydował się uśmiercić aplikację Mailbox

przeczytasz w 1 min.

Jeśli korzystacie z aplikacji Mailbox to nie mamy niestety dobrych wieści.

Mailbox

Urządzenia mobilne są niezwykle popularne, nie dziwi więc szereg aplikacji przygotowywanych z myślą o osobach z nich korzystających. Niektóre z nich mają dobrą opinię, w związku z czym wiadomość o ich uśmierceniu nie cieszy. Dokładnie tak jest także i tym razem.

Ujawniono bowiem plany, wedle których pożegnać trzeba będzie się z aplikacją Mailbox. W oficjalnym komunikacie nie znajdujemy konkretnego wyjaśnienia, które tłumaczyłoby podjęcie takiego kroku. Zapewne jest to jednak spowodowane niewystarczająco dużym zainteresowaniem użytkowników.

Tych, którzy zdecydowali się jednak na korzystanie z Mailbox może to dziwić. Nie brakowało opinii, wedle których jest to aplikacja nie tylko bardzo szybko działająca, ale również cechująca się przyjemnym i przejrzystym interfejsem.

Tak czy inaczej, Mailbox odejdzie w zapomnienie już 26 lutego 2016 roku. Do tego czasu użytkownicy mają czas na przenoszenie danych i szukanie konkurencyjnego rozwiązania.

„Naszym użytkownikom Mailbox możemy jedynie podziękować i powiedzieć, że jest nam przykro. Nie jest łatwo pożegnać produkt, który wszyscy kochamy. Uważamy jednak, że zapewni nam to większą koncentrację i pozwoli na stworzenie jeszcze lepszych doświadczeń w kolejnych miesiącach i latach.”

Źródło: Dropbox, jess.buzz

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!