Gry

Dying Light z krótkim, ale niezwykle brutalnym zwiastunem

przeczytasz w 1 min.

Chociaż ma on tylko minutę to zobaczyć można na nim aż 59 zlikwidowanych (i to naprawdę brutalnie) nieumarłych.

Dying Light gra

Techland zabiera się za coraz silniejsze promowanie swojej kolejnej produkcji - Dying Light. Najważniejsze jednak, że polski producent robi to w taki sposób, że apetyty na grę cały czas rosną.

Chociaż nie tak dawno zdecydowano się przypomnieć o Dying Light w nieco kontrowersyjnych okolicznościach - wykorzystując do tego "krągłości' Kim Kardashian to zazwyczaj mamy do czynienia z najpopularniejszą formą promowania gier, a więc zwiastunami. Właśnie opublikowany został nowy materiał wideo i nie sposób przejść obok niego obojętnie.

Nie jest tajemnicą to, iż gracze raczej nie będą narzekać tutaj na nudę. Chociaż gra opisywana jest jako przedstawiciel gatunku survival horror to możecie być pewni, że i akcji tutaj nie zabraknie. Jeśli ktoś w to wątpił to być może zmieni zdanie po wspomnianym nowym zwiastunie. Chociaż ma on tylko minutę to zobaczyć można na nim aż 59 zlikwidowanych (i to naprawdę brutalnie) nieumarłych.


Dying Light pojawi się ona na PC oraz konsolach PlayStation 4Xbox One, ponieważ zdecydowano się zrezygnować z wydania gry na PlayStation 3 i Xbox 360. Premiera na wcześniej wymienionych platformach planowana jest na styczeń przyszłego roku.

Źródło: youtube, forbes

Komentarze

12
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Dazuo
  9
  Widzę, że 60fps w filmikach, nawet promocyjnych, staje się standardem. Brawo google, dobry krok z tą "nową technologią" :)
  • avatar
   projectdarkstar
   -5
   Czy tylko mnie się wydaje, że to jest po prostu plus minus kopia Left 4 Dead?
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    Trochę chyba grafika gorsza niż na pierwszym filmiku albo za dużo naoglądałem się Watch Dogs :D