Gry

Dying Light świętuje 5. urodziny. Twórcy przygotowali darmowy weekend i sporo niespodzianek

przeczytasz w 2 min.

Życie graczy byłoby zdecydowanie przyjemniejsze gdyby wszystkie gry cieszyły się takim popremierowym wsparciem, z jakim mamy do czynienia w przypadku Dying Light. Ma już 5. lat, a mimo tego twórcy udostępniają kolejne nowości. Tym razem hurtowo.

Darmowy weekend z Dying Light

Być może niektórzy pamiętają, iż Dying Light debiutował 27 stycznia 2015 roku. Będąc zatem precyzyjnym wypada zauważyć, że świętowanie 5. urodzin nieco się opóźniło. Nikt z posiadaczy gry nie powinien jednak z tego powodu narzekać.

A gdyby znalazł się ktoś nie mający jeszcze styczności z Dying Light, na Steam trwa teraz darmowy weekend - do 23 lutego do godziny 19:00 czasu polskiego. Dzięki niemu grę można sprawdzać bez wydawania pieniędzy. Chyba, że się spodoba, ale wtedy z pomocą przyjdą rabaty - 60% na edycję standardową oraz 67% na Enhanced Edition.

Atrakcje na 5. urodziny Dying Light

Jeśli chodzi natomiast o dodatkową zawartość, tę przygotowano już z myślą o wszystkich platformach docelowych gry. Na co można liczyć? Listę atrakcji otwiera cały miesiąc dodatkowych wydarzeń, które będą udostępniane co tydzień. Za pomyślną realizację zadań można będzie otrzymać drobne upominki. Pierwszy tydzień to polowanie na przemieńce w zamian za nowy plan ładunku C4 oraz zrzucanie zombie z dachów za pomocą ulepszonej kotwiczki.

Dying Light wzbogacono również o nowy tryb - Story Mode. Przygotowano go z myślą o graczach chcących skupić się przede wszystkim na fabule i eksploracji. Wyjątkowo nie trzeba tutaj martwić się o przetrwanie, ponieważ rozgrywka jest zdecydowanie łatwiejsza. Bohater jest silniejszy i wytrzymalszy, przeciwnicy słabsi, a noce krótsze.

Dodatkowo twórcy pokusili się o szereg pomniejszych elementów, takich jak kolejne stroje czy bronie oraz poprawki drobnych błędów zgłaszanych przez graczy.

Dla chętnych jest też dodatek Dying Light - 5th Anniversary Bundle

Najwięksi fani gry mogą być zainteresowani również Dying Light - 5th Anniversary Bundle. To niewielkie DLC, które zostawiliśmy na koniec z racji faktu, iż trzeba za nie zapłacić. Niewiele, bo 10,99 złotych, ale jednak. Co otrzyma się w zamian?

Pakiet obejmujący strój z nową skórkę pojazdu (Fura weterana) oraz trzema nowymi planami broniami - Piekielnikiem (szybkostrzelną dwururką), gazrurką zapewniającą premię do obrażeń po trzech trafieniach z rzędu i dwuręcznym młotem Piórko.

Źródło: Dying Light

Warto zobaczyć również:

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    alien666
    1
    A mogliby pociągnąć za to wszystko kasę.I to się właśnie nazywa szacunkiem do graczy.