• benchmark.pl
 • Gry
 • Zobacz świetny zwiastun Dying Light - nowej gry polskiego Techlandu
Gry

Zobacz świetny zwiastun Dying Light - nowej gry polskiego Techlandu

z dnia
Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
18 komentarzy Dyskutuj z nami

Techland ma obecnie bardzo ambitne plany i jednocześnie pracuje nad kilkoma naprawdę ciekawymi produkcjami. Jedną z nich jest Dying Light.

Dying Light gra zwiastun

Trzeba przyznać, że Techland ma obecnie bardzo ambitne plany i jednocześnie pracuje nad kilkoma naprawdę fajnie zapowiadającymi się grami. Jedną z nich jest Dying Light.

O produkcji tej nieco już wspominaliśmy. Wprawdzie ponownie spotkamy się tutaj z zombie, ale nie znaczy to, że nie będzie ciekawie. Po pierwsze temat ten wyraźnie leży studiu Techland, a po drugie zdaje się mieć ono kilka ciekawych pomysłów na to, jak wprowadzić kilka ciekawych elementów do rozgrywki.

Wystarczy przypomnieć zresztą, że Dying Light ma być czymś w rodzaju połączenia Dead Island i Mirror's Edge. Obydwa tytuły to bez wątpienia produkcje bardzo udane i jeśli nasz rodzimy producent rzeczywiście wyciągnie z nich to co najlepsze i połączy w jednej grze, to możemy szykować się na kolejny hit.

Techland słynie jednak nie tylko z dobrych gier, ale również z doskonałych zwiastunów. Swojego czasu furorę zrobiło wideo promujące Dead Island, które nagradzane zostało przecież statuetką Złotego Lwa na festiwalu w Cannes. Teraz opublikowany został filmik zapowiadający Dying Light i od razu zdradzić możemy, że wypada on równie okazale.

"Pierwszy zwiastun zapowiedzianej niedawno gry Warner Bros. Interactive Entertainment i firmy Techland udowadnia, jak trudno jest pozostać przy życiu. Czwórka ocalałych śmiałków ściga się z czasem, by dotrzeć do zrzutu bezcennych zapasów, ale pełen adrenaliny pościg to dopiero początek. W nocy zarażeni stają się jeszcze większym zagrożeniem, a prawdziwym wyzwaniem jest przetrwanie do świtu. Dying Light życzy Ci 'Good Night, Good Luck'!"


Premiera Dying Light planowana jest na przyszły rok, chociaż dokładniejszego terminu w tej chwili brakuje. Producent ujawnił jednak, że produkcja ta pojawi się w wersji na PC oraz konsole obecnej i nowej generacji.

Źródło: youtube, gamesthirst

Komentarze

18
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  yamaro
  Powiedziałbym znowu zombie.. ale cóż temat wciąż "żywy"... co do trailera niezły.
 • avatar
  Konto usunięte
  tytuł muzyki w tle (dla zainteresowanych) to: Woodkid - Run Boy Run
 • avatar
  Konto usunięte
  Kolo w zoltej bluzce to chyba brat blizniak cole'a z INFAMOUS. A trailer jak trailer fajny ale jak bedzie w praktyce.
 • avatar
  Konto usunięte
  Czy to koniec ciekawych i pomysłowych gier? Zombiaki w pomidorach, zombie w potrawce, na śniadanie obiad i kolację... mam reakcje zwrotne!
 • avatar
  CyckoNos
  Czy ja wiem czy świetny... trailer jak trailer, bywały lepsze. Najbardziej zabolało mnie iż ciężko stwierdzić czy jest to nowy Dead Island czy jakaś inna gra... nawet broń zerżnięta (mowa o kluczu z elektrycznym dopalaczem). Po raz kolejny producenci idą na łatwiznę z nowymi mega kiepskimi produkcjami. Nie tędy droga panowie...
 • avatar
  rexio22
  Czemu nie nazwali tego Dead Island 3 ? Wychodzi w sumie na to samo. Modyfikowana broń biała, motyw zombie, bardzo podobna aranżacja otoczenia. Mamy Dead Island 3 :3
 • avatar
  wdowa94
  Dead, Dying, Zombie, Death, Light, War, Kill- Dlaczego każdy teraźniejszy tytuł musi mieć jeden z tych wyrazów lub inny wyraz bliskoznaczny w tytule?
 • avatar
  Vyzygota
  Zwiastun spoko pytanie czy gra mu dorówna.
 • avatar
  Konto usunięte
  Polecam oglądać w 144p :P
 • avatar
  Konto usunięte
  Ciekawy trailer, ciekawy :)
 • avatar
  Konto usunięte
  Widzę, że zainspirował ich zwiastun Assassin's Creed Revelations, bo użyli muzyki tego samego wykonawcy w trailerze :P
 • avatar
  Nieznośny
  Dead Island kiepski nie był, ale też jakoś mnie nie zachwycił. Głównie przez drętwy system walki. Przez 3/4 gry miało się prawie identyczne animacje rozwalania zombiaków. Brakowało różnorodności. Do tego latanie z jednego końca wyspy na drugi. Raziło sztucznym wydłużaniem gry na kilometr. Interfejs też był dosyć toporny. Niemniej gra mi się bardziej podobała od Left 4 Dead, a to dlatego, że w Dead Island rozgrywka była bardziej "dramatyczna". Zdecydowanie bardziej dało się poczuć walkę o przetrwanie. Left 4 Dead był taki trochę komediowy, a ja zawsze czekałem na grę pokroju Resident Evil gdzie nie ma sypania dowcipami co 5 minut, tylko walczy się o każdą sekundę życia. Może DI aż taką grą nie był żeby o każdą sekundę walczyć, ale na pewno stanie w miejscu nie wchodziło w rachubę. Szkoda, że twórcy (podobno) w ogóle nie posłuchali sugestii graczy i w Dead Island: Riptide nie wprowadziło oczekiwanych zmian. Dlatego też Riptide nie kupiłem. Z kolei nowy Resident Evil w obecnej formie w ogóle do mnie nie przemawia. Niby jest tona gier o zombie, ale praktycznie w każdej czegoś brakuje.