Gry

Czy wśród 20 gier Microsoft pokaże Wiedźmina 3?

przeczytasz w 1 min.

Konferencja Microsoftu odbędzie się już dziś o godzinie 18.30 naszego czasu. Na naszych łamach będziecie mogli śledzić relację na żywo.

E3 2013 targi Wiedźmin 3

Już za kilka godzin rozpoczną się wyczekiwane przez wielu graczy targi E3 2013. Jedną z najaktywniejszych firm na imprezie będzie bez wątpienia Microsoft. Czego spodziewać się po gigancie z Redmond?

Na prezentacji konsoli Xbox One nie mieliśmy okazji poznania zbyt wielu gier na nową platformę. Producent zapowiedział jednak, że gracze powinni spać spokojnie i to na targi E3 właśnie szykowana jest dla nich prawdziwa gratka. Wedle obecnych informacji, Microsoft pokaże w Los Angeles aż 20 gier, z czego większość trafi wyłącznie na nowego Xboxa.

Pojawić mają się jednak także takie produkcje, w które zagrać będzie można również na innych platformach. Jeśli wierzyć najnowszym doniesieniom, to wśród nich pojawić ma się Wiedźmin 3: Dziki Gon. Co więcej, ma być to publiczna prezentacja, a nie jedynie zamknięty pokaz dla wybranych przedstawicieli mediów.

Jeśli tak rzeczywiście będzie, to można to uznać za spory sukces naszego rodzimego tytułu i jego producenta. Konferencja Microsoftu to jedno z najważniejszych wydarzeń targów i z pewnością usłyszy o niej najwięcej graczy. Nowy Wiedźmin może liczyć zatem na dobrą reklamę.

Poza grami Microsoft sporo czasu poświecić powinien także konsoli Xbox One. Najprawdopodobniej poznamy jej oficjalną cenę i datę rynkowego debiutu, co dla wielu będzie zdecydowanie najważniejszymi informacjami.

Konferencja Microsoftu odbędzie się już dziś o godzinie 18.30. Na naszych łamach będziecie mogli śledzić relację na żywo.

Źródło: gamespot, softpedia

Komentarze

12
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  hex3n
  2
  Jeśli dotychczasowe doniesienia MS na temat konstrukcji XB1 się sprawdzą, to tworzenie nowych gier jak i przenoszenie już istniejących tytułów z PC będzie szybkie i proste. Jeśli faktycznie tak będzie to w dniu premiery możemy się spodziewać setek tytułów na XB1.
  • avatar
   Konto usunięte
   -21
   microsoft niech się skupi na przełomowych grach a nie wałkują tego samego wiedźmina. nie podoba mi się w ogóle ta gra.
   • avatar
    Q'bot
    -22
    The Bitcher będzie aż tak next-genowy, by zaspokoić nowe xpudło?