• benchmark.pl
 • Gry
 • Spa-Francorchamps i Red Bull Ring na nowych materiałach wideo z F1 2014
Gry

Spa-Francorchamps i Red Bull Ring na nowych materiałach wideo z F1 2014

przeczytasz w 1 min.

Codemasters będzie chyba powoli zabierało się za promowanie F1 2014 i rozkręcanie atmosfery wokół tego tytułu.

F1 2014 gra

Codemasters będzie chyba powoli zabierało się za promowanie F1 2014 i rozkręcanie atmosfery wokół tego tytułu. Sugerują tak pierwsze konkretniejsze materiały wideo związane z nową odsłoną cyklu o królowej sportów motorowych.

Chociaż od zapowiedzi F1 2014 minęło już trochę czasu to do tej pory nie mieliśmy okazji do oglądania wielu materiałów z gry. Producent pochwalił się jedynie krótkim zwiastunem i taki stan rzeczy zmienił się dopiero ostatnio, kiedy to do sieci trafiły dwa filmiki prezentujące rozgrywkę.

Zwiastuny zabierają nas one na tory Spa-Francorchamps w Belgii oraz austriacki Red Bull Ring, a więc miejsca znane każdemu miłośnikowi Formuły 1. Lokacji tych nie mogło zabraknąć zatem w F1 2014, a teraz możemy już sprawdzić, jak będą się prezentowały.

Wszystko naturalnie w towarzystwie pędzącego bolidu. Dodatkowym smaczkiem jest fakt, iż przekonać możemy się, jak wyglądać będą tutaj wyścigi w deszczu.


 


Premiera F1 2014 odbędzie się 17 października. Gra dostępna będzie w wersji na PC oraz konsole Xbox 360 i PlayStation 3.

Źródło: youtube, digitalspy

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  lysycoprobo
  4
  Bo grafiki nie zmienili jedynie jest zmiana w dzwięku silnika ( na gorsze ? )
  wiadomo dla czego V6, dodali 2 tory chyba są nowe ? tak A1 Ring i Soczi i te nowe przednie skrzydła i chyba to tyle ze zmian
  • avatar
   xpaxpl
   3
   że im nie wstyd w tym roku wszło/wyjdzie tyle ścigałek z grafiką na odpowiednim poziomie a ci ciągle odgrzewają tego samego kotleta...
   • avatar
    Konto usunięte
    2
    Ta gra to już jest kotlet jakich mało, nie widzę różnicy w grafice między 10,11,12,13,14 nawet już nie chce mi się z tego śmiać...
    • avatar
     Konto usunięte
     -1
     Lubie moc :)