Gry

F1 2016 - zwiastun i przejażdżka po mokrym Hungaroringu

przeczytasz w 1 min.

F1 2016 coraz bliżej. Codemasters raz jeszcze przypomina o swojej nowej produkcji.

Codemasters z coraz większą systematycznością zaczyna raczyć nas materiałami z F1 2016. Pora na dwa kolejne.

Jednym z większych atutów w tegorocznej odsłonie wyścigowego cyklu ma być bardzo rozbudowany tryb kariery. Gracze poprowadzą w nim zawodnika przez 10 sezonów, oczywiście liczyć można przy tym na pełną licencję F1, a więc prawdziwe nazwiska kierowców, zespołów i całą otoczkę znaną z relacji TV. Co ważne, ściganie się nie będzie jedynym zadaniem. Szanse na sukces zwiększy umiejętny rozwój bolidu, na który będzie można mieć wpływ.

„F1 powraca do gry! Tryb kariery, którą poprowadzisz aż przez 10 sezonów, konsultacje z teamem i konstruktorami, wpływ na rozwój bolidu... wszystko czego potrzebujesz by stać się Legendą najsłynniejszej serii wyścigowej świata!”


Być może dla niektórych ciekawszy będzie drugi materiał. Tutaj mamy już bowiem do czynienia z przejażdżką po torze i to nie byle jakim, bo słynnym Hungaroringu. Co więcej, w towarzystwie Lewisa Hamiltona z MERCEDES AMG PETRONAS.
 


F1 2016 zadebiutuje już 19 sierpnia, na PC oraz konsolach PlayStation 4Xbox One.

Źródło: F1® Games From Codemasters, Techland Wydawnictwo

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Majk83
  0
  No szału ni ma.
  • avatar
   vegasnight9
   0
   Szkoda że grafika stoi w miejscu od kilku lat. Tylko wymagania lecą w górę :/
   • avatar
    mesjan
    0
    Z takich detali to zauważyłem że krople na masce bolidu zachowują się jakby już było po deszczu i bolid się nie poruszał. Nie pojawiają się nowe krople na masce choć deszcz leje a te co są nie poruszają się po masce podczas jazdy.