Gry na konsole

Far Cry 3 Classic Edition udostępniony dla pierwszych graczy

Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
6 komentarzy Dyskutuj z nami

Far Cry 3 Classic Edition to odświeżona, ale dość nieznacznie, wersja oryginału z 2012 roku. Posiadający Season Pass do Far Cry 5 mogą już rozpoczynać zabawę.

Jeszcze przed premierą Far Cry 5 zapowiedziano Far Cry 3 Classic Edition. Zgodnie z późniejszymi deklaracjami producenta, propozycja ta trafiła w ręce pierwszych graczy.

Far Cry 3 Classic Edition przygotowano dla posiadaczy konsol Xbox One i PlayStation 4. Został już udostępniony, ale jedynie tym, którzy zdecydowali się na sięgnięcie po Season Pass do Far Cry 5. Pozostali zainteresowani będą musieli poczekać na premierę do 26 czerwca i oczywiście zapłacić.

Far Cry 3 Classic Edition to odświeżona wersja oryginału z 2012 roku, ale nie należy nastawiać się tutaj na wielkie zmiany wizualne (wyższa rozdzielczość i skorygowane animacje). Trzeba też zaznaczyć, iż producent ograniczył się jedynie do kampanii.


Źródło: Ubisoft Polska

Komentarze

6
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  st4lk3r
  FC3 było najlepsze, teraz wróciłem do FC4 i jakoś nie ma tej grywalności mimo dodatkowych aktywności, a główny wątek jest tak banalny... Ale chociaż widoki przyjemne ;)
  2
 • avatar
  TitoBandito01
  Najlepszy był FC1 - reszta to wyjątkowo nudne gry z DLCkami w ilościach przekraczających zdrowy rozsądek.
  2
 • avatar
  Dragonik
  Aleeeeeee stara ta gra, faktycznie czas na remaster.