• benchmark.pl
 • Gry
 • Far Cry 5, Assassin’s Creed: Origins i The Crew 2 - Ubisoft potwierdza
Gry

Far Cry 5, Assassin’s Creed: Origins i The Crew 2 - Ubisoft potwierdza

przeczytasz w 1 min.

Koniec z plotkami. Ubisoft oficjalnie potwierdza, nad jakimi tytułami obecnie pracuje. Bez zaskoczeń, ale całkiem przyjemnie.

Z jednej strony, aby uciąć wreszcie ciąg niekończących się plotek. Z drugiej – aby zachęcić ludzi do oglądania konferencji na E3. Firma Ubisoft postanowiła odsłonić karty i oficjalnie potwierdzić, nad jakimi grami obecnie pracuje. Zrobiło się gorąco.

Assassin’s Creed: Origins

„Naostrz swój nóż. Asasyni wkrótce wyjdą z cienia” – widząc taki wpis na Facebooku, łatwo domyślić się, o co chodzi. Ubisoft oficjalnie potwierdził, że trwają prace nad nową częścią popularnej serii Assassin’s Creed. Szczegółów żadnych nie podał, choć dopisek, że „zaczyna się nowa era” może sugerować umieszczenie gry w zupełnie nowym miejscu na osi czasu (na razie mówi się głównie o Starożytnym Egipcie w jego ostatnich latach).

Assassin’s Creed: Origins

Far Cry 5

Nadszedł też czas na kolejną odsłonę serii strzelanin. Far Cry 5 to gra, o której wiemy jeszcze mniej niż o tej powyżej, choć zakulisowo mówi się, że może być dla wielu graczy zaskoczeniem. Przede wszystkim dlatego, że – co wciąż nie zostało potwierdzone – może zaprosić nas na Dziki Zachód. Choć czy po prehistorycznym Primal jest nas jeszcze coś w stanie zaskoczyć?

The Crew 2

Potwierdzono również prace nad kontynuacją całkiem udanej samochodówki z otwartym światem i szerokimi opcjami społecznościowymi. Co dokładnie zaoferuje The Crew 2 – raz jeszcze, bez zaskoczenia – nie wiadomo.

The Crew 2

Kiedy w nie zagramy?

Ubisoft zapowiedział, że więcej na temat zapowiedzianych właśnie gier opowie podczas swojej konferencji na E3, 12 czerwca. Już teraz zdradził jednak, że we wszystkie zagramy w tym roku fiskalnym, czyli pojawią się na rynku nie później niż 31 marca 2018 roku. Na ten sam okres zapowiedziano jeszcze premierę South Park: The Fractured But Whole.

Źródło: Ubisoft, DualShockers

Komentarze

21
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  PL_SBX
  9
  Dziękuje ubisoft.

  Zabraliście pieniądze za The Crew. Wydaliście dodatkowo 2 większe dodatki oraz płatny content.

  A sama gra? Przeciętna. Zbugowana ze zmarnowanym potencjałem.


  Teraz gdy seria ma słabą opinię przez wasze zaniedbanie to robicie TC2? Śmieszne.
  Zdecydowanie ubisoft powinien rozpocząć od poprawiania swoich błędów.
  • avatar
   Stashqo
   3
   Boże... znowu?
   • avatar
    raffal81
    2
    "Far Cry 5

    Nadszedł też czas na kolejną odsłonę serii strzelanin. Far Cry 5 to gra, o której wiemy jeszcze mniej niż o tej powyżej, choć zakulisowo mówi się, że może być dla wielu graczy zaskoczeniem. Przede wszystkim dlatego, że – co wciąż nie zostało potwierdzone – może zaprosić nas na Dziki Zachód. Choć czy po prehistorycznym Primal jest nas jeszcze coś w stanie zaskoczyć?"

    Jasne że jest w stanie, FAR CRY W KOSMOSIE :D
    • avatar
     Dudi4Fr
     2
     Komus się miesiące pomyliły, E3 zaczyna się za równy miesiąc...
     • avatar
      Author
      1
      Moim zdaniem akcja nowego Assassin’s Creed toczyć się będzie w XXI wieku.

      Templariusze opanowali Unie w Brukseli, ich cel to zniszczenie Europy, ograniczenie roli Kościoła i wprowadzenie swoich porządków, feudalizmu i niewolnictwa.

      W tym celu wywołali wojnę na bliskim wschodzie i sprowadzili islamskich wojowników do Europy powodując masową migrację to istna inwazja.

      W Europie zapanował chaos, ataki terrorystyczne gwałty na kobietach, zapaść ekonomiczna, stan wojenny we Francji, Europa chyli się ku upadkowi.

      Ezio, młody assasyn dostaje misje ocalenia Europy poprzez usuniecie skorumpowanych i złych bandytów, którzy kierują tym procederem w Brukseli.

      I tutaj zaczynamy grę, przybywamy do Brukseli tworzymy komórkę assasynów i polujemy na kryminalistów, którzy łamia prawo i ściągają do nas bojowników islamskich oraz niszczą Europę...
      • avatar
       Marucins
       1
       Pewnie w nic nie zagram.
       • avatar
        Snake73
        1
        Wolałbym odświeżonego Far Cry z dżunglą jak w Crysis.
        • avatar
         Finear
         0
         mam nadzieje ze far cry bedzie jednak w klasycznym settingu
         zdecydowanie wole strzelac z hk416 niż z winchestera
         • avatar
          ShifteD
          0
          najbardziej to na southpark czekam ;]
          • avatar
           zuzannator
           0
           Będzie kolejna PS4-4K skalowana :) hahahah niezoptymalizowana grafika. Jakie to smutne. No cóż. Są ludzie, co wydają po 250 zł na gnioty ciagle i dlatego mamy taki stan tragiczny tego biznesu. Kiedyś skończyłem grę to powtarzałem ją jeszcze raz.. a nawet drugi i trzeci bo była to uczta dla oczu. To co ostatnio zobaczyłem w FC4... Czy teraz to robią jacyś ślepi graficy? ułomni programiści czy co?
           • avatar
            Fiona
            0
            Czyli żadnego ryzyka, żadnych nowości....

            Wyciągamy mrożonki i podajemy odgrzewane kotlety dla graczy z kolejnym numerkiem.......
            • avatar
             Fiona
             0
             Niestety jak powiedział Kopernik ;) gorsze wypiera lepsze.
             Teraz takich gier już się nie robi.....