• benchmark.pl
 • Gry
 • Far Cry 5, Assassin’s Creed: Origins i The Crew 2 - Ubisoft potwierdza
Gry

Far Cry 5, Assassin’s Creed: Origins i The Crew 2 - Ubisoft potwierdza

Wojciech Kulik | Redaktor serwisu benchmark.pl
21 komentarzy Dyskutuj z nami

Koniec z plotkami. Ubisoft oficjalnie potwierdza, nad jakimi tytułami obecnie pracuje. Bez zaskoczeń, ale całkiem przyjemnie.

Z jednej strony, aby uciąć wreszcie ciąg niekończących się plotek. Z drugiej – aby zachęcić ludzi do oglądania konferencji na E3. Firma Ubisoft postanowiła odsłonić karty i oficjalnie potwierdzić, nad jakimi grami obecnie pracuje. Zrobiło się gorąco.

Assassin’s Creed: Origins

„Naostrz swój nóż. Asasyni wkrótce wyjdą z cienia” – widząc taki wpis na Facebooku, łatwo domyślić się, o co chodzi. Ubisoft oficjalnie potwierdził, że trwają prace nad nową częścią popularnej serii Assassin’s Creed. Szczegółów żadnych nie podał, choć dopisek, że „zaczyna się nowa era” może sugerować umieszczenie gry w zupełnie nowym miejscu na osi czasu (na razie mówi się głównie o Starożytnym Egipcie w jego ostatnich latach).

Assassin’s Creed: Origins

Far Cry 5

Nadszedł też czas na kolejną odsłonę serii strzelanin. Far Cry 5 to gra, o której wiemy jeszcze mniej niż o tej powyżej, choć zakulisowo mówi się, że może być dla wielu graczy zaskoczeniem. Przede wszystkim dlatego, że – co wciąż nie zostało potwierdzone – może zaprosić nas na Dziki Zachód. Choć czy po prehistorycznym Primal jest nas jeszcze coś w stanie zaskoczyć?

The Crew 2

Potwierdzono również prace nad kontynuacją całkiem udanej samochodówki z otwartym światem i szerokimi opcjami społecznościowymi. Co dokładnie zaoferuje The Crew 2 – raz jeszcze, bez zaskoczenia – nie wiadomo.

The Crew 2

Kiedy w nie zagramy?

Ubisoft zapowiedział, że więcej na temat zapowiedzianych właśnie gier opowie podczas swojej konferencji na E3, 12 czerwca. Już teraz zdradził jednak, że we wszystkie zagramy w tym roku fiskalnym, czyli pojawią się na rynku nie później niż 31 marca 2018 roku. Na ten sam okres zapowiedziano jeszcze premierę South Park: The Fractured But Whole.

Źródło: Ubisoft, DualShockers

Komentarze

21
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  PL_SBX
  9
  Dziękuje ubisoft.

  Zabraliście pieniądze za The Crew. Wydaliście dodatkowo 2 większe dodatki oraz płatny content.

  A sama gra? Przeciętna. Zbugowana ze zmarnowanym potencjałem.


  Teraz gdy seria ma słabą opinię przez wasze zaniedbanie to robicie TC2? Śmieszne.
  Zdecydowanie ubisoft powinien rozpocząć od poprawiania swoich błędów.
 • avatar
  Stashqo
  3
  Boże... znowu?
 • avatar
  raffal81
  2
  "Far Cry 5

  Nadszedł też czas na kolejną odsłonę serii strzelanin. Far Cry 5 to gra, o której wiemy jeszcze mniej niż o tej powyżej, choć zakulisowo mówi się, że może być dla wielu graczy zaskoczeniem. Przede wszystkim dlatego, że – co wciąż nie zostało potwierdzone – może zaprosić nas na Dziki Zachód. Choć czy po prehistorycznym Primal jest nas jeszcze coś w stanie zaskoczyć?"

  Jasne że jest w stanie, FAR CRY W KOSMOSIE :D
 • avatar
  Dudi4Fr
  2
  Komus się miesiące pomyliły, E3 zaczyna się za równy miesiąc...
 • avatar
  Author
  1
  Moim zdaniem akcja nowego Assassin’s Creed toczyć się będzie w XXI wieku.

  Templariusze opanowali Unie w Brukseli, ich cel to zniszczenie Europy, ograniczenie roli Kościoła i wprowadzenie swoich porządków, feudalizmu i niewolnictwa.

  W tym celu wywołali wojnę na bliskim wschodzie i sprowadzili islamskich wojowników do Europy powodując masową migrację to istna inwazja.

  W Europie zapanował chaos, ataki terrorystyczne gwałty na kobietach, zapaść ekonomiczna, stan wojenny we Francji, Europa chyli się ku upadkowi.

  Ezio, młody assasyn dostaje misje ocalenia Europy poprzez usuniecie skorumpowanych i złych bandytów, którzy kierują tym procederem w Brukseli.

  I tutaj zaczynamy grę, przybywamy do Brukseli tworzymy komórkę assasynów i polujemy na kryminalistów, którzy łamia prawo i ściągają do nas bojowników islamskich oraz niszczą Europę...
 • avatar
  Marucins
  1
  Pewnie w nic nie zagram.
 • avatar
  Snake73
  1
  Wolałbym odświeżonego Far Cry z dżunglą jak w Crysis.
 • avatar
  Finear
  0
  mam nadzieje ze far cry bedzie jednak w klasycznym settingu
  zdecydowanie wole strzelac z hk416 niż z winchestera
 • avatar
  ShifteD
  0
  najbardziej to na southpark czekam ;]
 • avatar
  zuzannator
  0
  Będzie kolejna PS4-4K skalowana :) hahahah niezoptymalizowana grafika. Jakie to smutne. No cóż. Są ludzie, co wydają po 250 zł na gnioty ciagle i dlatego mamy taki stan tragiczny tego biznesu. Kiedyś skończyłem grę to powtarzałem ją jeszcze raz.. a nawet drugi i trzeci bo była to uczta dla oczu. To co ostatnio zobaczyłem w FC4... Czy teraz to robią jacyś ślepi graficy? ułomni programiści czy co?
 • avatar
  Fiona
  0
  Czyli żadnego ryzyka, żadnych nowości....

  Wyciągamy mrożonki i podajemy odgrzewane kotlety dla graczy z kolejnym numerkiem.......
 • avatar
  Fiona
  0
  Niestety jak powiedział Kopernik ;) gorsze wypiera lepsze.
  Teraz takich gier już się nie robi.....