Gry

FIFA 18 jednak nie rozczaruje fanów Bundesligi

przeczytasz w 1 min.

EA wygrało licytację z Konami. W FIFA 18 pojawi się licencjonowana Bundesliga oraz dwie niższe klasy rozgrywkowe z Niemiec.

Kolejne odsłony serii FIFA sprzedają się doskonale, a jednym z powodów jest zapewne ogromna liczba licencji. W ostatnich tygodniach sporo mówiło się o tym, iż w FIFA 18 zabraknąć może Bundesligi, ale ostatecznie ten scenariusz się nie sprawdzi. Co więcej, fani niemieckiej piłki otrzymają coś ekstra.

W tym roku kończyła się umowa pomiędzy tamtejszym związkiem piłki nożnej a EA. Obydwie strony wyrażały chęć jej przedłużenia, ale do gry dość niespodziewanie wkroczyło mocno zdeterminowane Konami. Negocjacje przeciągały się dość długo, ale ostatecznie chyba bez większego zaskoczenia zakończyły się sukcesem EA.

Tym samym aż do sezonu 2021/2022 to w grach z serii FIFA pojawiać będą się licencjonowane rozgrywki oraz kluby zza naszej zachodniej granicy, a także piłkarze w nich występujący. Cieszyć będzie można się tym oczywiście także w nadchodzącej FIFA 18. Co ciekawe, w grze pojawi się nie tylko najwyższa niemiecka klasa rozgrywkowa, ale również 2. i 3. Bundesliga. Łowcy talentów czy wspinania się mniejszymi klubami w hierarchii powinni być zadowoleni.


Źródło: PlayStation Deutschland

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!