Gry

Final Fantasy XIV otrzyma rozszerzenie - mamy zwiastun

przeczytasz w 1 min.

Możemy liczyć na podniesienie maksymalnego poziomu postaci, nowe lokacje i zadania, a także zupełnie nową grywalną rasę.

FFXIV Heavensward

Heavensward – taki tytuł nosić będzie pierwsze rozszerzenie do wydanej w ubiegłym roku gry Final Fantasy XIV: A Realm Reborn. Square Enix zapowiedziało, że możemy liczyć na podniesienie maksymalnego poziomu postaci, nowe lokacje i zadania, a także zupełnie nową grywalną rasę.

Podczas festiwalu Final Fantasy XIV w Las Vegas, firma Square Enix ujawniła, że rozszerzenie zatytułowane Heavensward ukaże się na rynku już wiosną przyszłego roku. Obok nowej grywalnej rasy (na razie nie ujawniono jakiej), dodane zostaną także nowe, duże lokacje, które będziemy mogli swobodnie przemierzać. W centrum rozszerzenia znajdzie się miasto Ishgard, w którym to też poznamy kolejne fragmenty historii bohaterów Final Fantasy XIV.

W Heavensward w ręce graczy oddanych zostanie również sporo nowych profesji i zadań. Misje – zarówno te fabularne, jak i dodatkowe – mają być teraz nieco bardziej zróżnicowane. Całości dopełni natomiast zwiększenie maksymalnego poziomu postaci (niezależnie od rasy) – do 60.

Szczegółowe informacje na temat Heavensward powinniśmy poznać w ciągu najbliższego tygodnia. Tymczasem zachęcamy do obejrzenia zwiastuna zapowiadającego nowe Final Fantasy XIV:

Źródło: CVG, Gematsu

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  2
  To się obudziliście... Jak była premiera gry, to nawet słówka nie pisnęliście o tym fakcie. Pamiętam to do dziś, tak mnie to wtedy uraziło. Do dziś siedzi i spać nie pozwala.
  • avatar
   Konto usunięte
   -3
   chuj wam w dupe prawiczki jebane zbanowaliscie mnie ale ja wroce psy kudlate
   • avatar
    chibi90
    0
    Osobiście czekam na FF:V na PC