Gry

Five Nights at Freddy’s 6 trafia do kosza

przeczytasz w 1 min.

Seria Five Nights at Freddy’s jest bardzo specyficzna, ale mimo tego zdobyła dużą popularność. Nowej odsłony nie będzie.

Zapewne spora część z Was nigdy nie bawiła się przy Five Nights at Freddy’s, ale przynajmniej raz o tej serii słyszała. Nic dziwnego, ponieważ zalicza się ona do grona najczęściej oglądanych na YouTube. Fani cyklu nie będą z ostatnich informacji zadowoleni.

Scott Cawthon, pomysłodawca serii, poinformował w oficjalnym komunikacie, iż zrezygnował z przygotowania nowej odsłony serii. Nie została ona wcześniej zapowiedziana, ale prace trwały. Ich efektów nie będzie można jednak zobaczyć.

„W ciągu ostatniego miesiąca podawałem pewne wskazówki związane z nowym projektem i prawdą jest, że nad czymś pracowałem (możecie określać to Five Nights at Freddy's 6). Kiedy jednak zmuszałem się do pracy nad grą dzień po dniu zrozumiałem, że nie chcę tego robić. Z każdą kolejną grą oczekiwania rosną, co jest absolutnie normalne. Każda kolejna gra powinna być lepsza od poprzedniej. Zdałem sobie jednak sprawę, że próbując za nimi nadążyć zacząłem zaniedbywać inne aspekty życia. Ostatecznie zdecydowałem się więc zrezygnować z prac. Nie będę informował na jakim były etapie, o czym była gra i proszę wtajemniczone osoby, aby również tego nie robiły.”

Pierwszy zwiastun ostatniej odsłony serii Five Nights at Freddy’s - zgadnijcie, ile ma wyświetleń ;)


Tym samym licznik odsłon Five Nights at Freddy’s zatrzymuje się na piątce. Warto dodać, że wszystkie pojawiły się na przestrzeni dwóch lat.

Źródło: vg247

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  SamWit
  7
  To te gry czymś się różniły od siebie oprócz cyferki w tytule?
  • avatar
   Filippo386
   -3
   Niiiiieeeeeeee!!! :'(