• benchmark.pl
 • Gry
 • Twórcy Hard Reset szykują nową grę - kolejna polska strzelanka na horyzoncie
Gry

Twórcy Hard Reset szykują nową grę - kolejna polska strzelanka na horyzoncie

przeczytasz w 1 min.

Powstanie FPS w klimatach fantasy.

Hard Reset

Polskie gry już jakiś czas temu wyszły z cienia, tak samo jak ekipy je tworzące. Co najważniejsze, grono producentów znad Wisły systematycznie się rozszerza. W 2011 roku po raz pierwszy usłyszeliśmy o Flying Wild Hog i wygląda na to, że słuch o nim szybko nie zaginie.

Jeśli nazwa tego teamu nic Wam nie mówi to wypada przypomnieć, iż we wspomnianym 2011 roku wypuścił on na rynek całkiem dobrze przyjęte Hard Reset, a później między innymi remake Shadow Warrior. Ostatnim projektem studia była natomiast platformówka Juju, ale na tym nie koniec.

Już szykowany jest bowiem nowy i to całkiem duży projekt. Flying Wild Hog poszukuje bowiem dodatkowych rąk do pracy, które pomogą w stworzeniu "gry fantasy FPS na nowym IP, na PC/PS4/Xbox One".

Poszukiwani są programiści, graficy, a także twórcy konceptów. W wymaganiach na niemal każde stanowisko pojawia się wzmianka o doświadczeniu w pracy z silnikami Unreal Engine 3 lub Unreal Engine 4, a więc może wskazywać to, z jakiej technologii twórcy chcą skorzystać.

Gdy tylko pojawi się więcej informacji na temat nowego projektu z pewnością o nich poinformujemy.

Źródło: Flying Wild Hog, levelsave

Komentarze

8
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  R2rr0
  10
  I fajnie, Hard Reset dawało radę.
  • avatar
   Oldboy
   1
   Gierka naprawde fajna i graficznie mozna bylo na czym oko zawiesic bez kaputera z Nasa
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    Hard Reset, podobnie jak kiedyś Serious Sam, mógł nie przypaść do gustu tym, którzy lubią grać taktycznie. Oczywiście jakiś rodzaj taktyki jest tu potrzeby ale generalnie należy się nastawić na dość konkretny chaos. :)
    • avatar
     Konto usunięte
     0
     Szkoda tylko że Shadow Warrior nie wypalił, taka genialna gra z tak wysokimi ocenami użytkowników, marketing nawalił kompletnie.