Technologie i Firma

Foxit Reader 9.0 - w pełni funkcjonalny czytnik PDF

przeczytasz w 1 min.

Foxit Reader to darmowy czytnik PDF do biura i do domu. Zapewnia dostęp do wielu funkcji usprawniających pracę z dokumentami.

Popularny darmowy czytnik PDF – Foxit Reader – doczekał się nowej „okrągłej” wersji: 9.0. Producent zapewnia, że zawarte w niej poprawki dotyczą głównie stabilności i bezpieczeństwa, ale w programie pojawiło się też kilka nowych funkcji.

Foxit Reader 9.0 to między innymi możliwość eksportowania cyfrowych ID (do .fdf), ulepszona funkcja powiększania dokumentów i liczne poprawki w systemie komentarzy, a w kwestii bezpieczeństwa – obsługa Windows Information Protection i Microsoft PDF V2 IRM. Program wzbogacił się również o obsługę systemu wywoływania funkcji po wciśnięciu pojedynczych klawiszy.

Pobierz Foxit Reader – funkcjonalny czytnik PDF:

Pobierz Foxit Reader

Foxit Reader – alternatywa dla Adobe Reader

Choć to duże i pełne rozmaitych funkcji oprogramowanie, Foxit Reader szybko się uruchamia i działa bez zarzutu na współczesnych komputerach. To czytnik dokumentów PDF, który oferuje funkcje przeszukiwania treści, wydruku, kopiowania fragmentów, dodawania komentarzy, wyróżniania tekstu czy zabezpieczania plików. Interfejs zaś jest na tyle dobrze pomyślany, że obsługa nikomu nie powinna sprawiać problemów. Warto też dodać, że dzięki obsłudze kart możliwa jest praca na kilku dokumentach równocześnie. 

Foxit Reader to w pełni darmowe oprogramowanie, które może być wykorzystywane w domu i w firmie. Dostępne jest w polskiej wersji językowej.

Źródło: ghacks

Komentarze

6
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  labik
  3
  można nim tworzyć/edytować pdf'y?
  • avatar
   Mizuiro
   0
   Skoro program nie pozwala na tworzenie / edycje pdf'ów to jaki jest sens jego instalacji skoro obecnie każda przeglądarka bez problemu pdf'y otwiera?