Smartfony

Galaxy Note 4 w lipcu otrzyma aktualizację systemu

przeczytasz w 1 min.

Trwają zaawansowane testy systemu Android w wersji 5.1.1 Lollipop.

Galaxy Note 4

Wprawdzie powoli zbliżać będziemy się do premiery Galaxy Note 5, ale jednocześnie od debiutu Galaxy Note 4 nie minęło tyle czasu by producent mógł o użytkownikach tego modelu zapomnieć. Wkrótce da temu najprawdopodobniej wyraz.

Wedle zaufanych źródeł portalu sammobile, które mylą się naprawdę rzadko, koreański producent przygotowuje się do udostępnienia kolejnej aktualizacji dla wspomnianego modelu. Trwają zaawansowane testy systemu Android w wersji 5.1.1 Lollipop i jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planami to oddany zostanie on w ręce użytkowników pod koniec lipca.

Nie należy nastawiać się tutaj na wielkie zmiany, ale wedle zapowiedzi osoby korzystające z Galaxy Note 4 zauważą wyeliminowanie kilku błędów i drobny wzrost wydajność. Być może modyfikacji doczeka się również oprogramowanie aparatu, ale nie zostało to jeszcze oficjalnie potwierdzone, a więc trzeba czekać na kolejne informacje.

Źródło: sammobile, samsung

Komentarze

8
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  DarioX7
  2
  A co z Note 3 ?
  • avatar
   R2rr0
   2
   Aktualizacje powinny być normą a nie czymś z czego producenci robią wielkie sukcesy.
   • avatar
    maciuch2
    1
    A Note 3 już pewnie nie dostanie, ten 5.0 to porażka na całego, zwisy, problemy z czujnikiem zbliżeniowym i bezużyteczny bluetooth to porażka. Chyba to mój ostatni Samsung, dziekuję za taką politykę - chcesz aktualizacji kup nowy model.
    • avatar
     Konto usunięte
     0
     My (note3) juz raczej bedziemy coraz czesciej liczyc na spolecznosc, niestety taka to szara prawda.
     • avatar
      Konto usunięte
      0
      Niech szlak trafi tego Lollipopa, Note 4 miało fenomenalne SLOW MOTION. Miało... bo po Lollipopie zniklo z ustawien nagrywania, zrobili tryb... i przypomina bardziej pokaz slajdów w 480p. W telefonie za ktory dalem 3tys nie ma slow mo.
      • avatar
       fuzjon
       0
       k.. zje..ba..ny te lollipop w nocie 4. Szlag mnie trafia na opóźnienie w sieci Orange przy odbieraniu połączeń. Wiedzą o tym matoły od stycznia i nic z tym nie robią. K. Flagowy model! za 3000. Też mój ostatni samsung!
       • avatar
        Konto usunięte
        0
        Zawsze możecie zrobić downgrade systemu skoro we wcześniejszych wersjach wszystko było dobrze.