Smartfony

Galaxy Note 9 z baterią 4000 mAh?

przeczytasz w 1 min.

Galaxy Note 9 powinien zadebiutować w sierpniu. Pierwsze konkretniejsze doniesienia na jego temat mogą nastrajać optymistycznie.

Galaxy S9+Galaxy S9 radzą sobie na rynku naprawdę doskonale. Producent może w komfortowej sytuacji zajmować się pracami nad Galaxy Note 9, który powinien w najbliższych tygodniach powoli wychodzić z cienia. Pierwsze konkretniejsze doniesienia na jego temat mogą nastrajać optymistycznie.

Niektóre z branżowych źródeł są przekonane, iż Galaxy Note 9 będzie mógł pochwalić się zdecydowanie pojemniejszą baterią niż poprzednik - 4000 mAh [3300 mAh w Galaxy Note 8 - przyp. red.].

Można przypuszczać, że niektórzy cały czas będą wracać tutaj do Galaxy Note 7, który na skutek poważnych problemów z bateriami był dwukrotnie wycofywany ze sklepów. Skoro jednak w Galaxy Note 8 wszystko było już w jak najlepszym porządku należy uznać, że producent wyciągnął wnioski.

Jednocześnie pojawiają się sugestie, iż wraz ze smartfonem do sprzedaży trafi nowa, wydajniejsza ładowarka indukcyjna - EP-N6100. Została ona dostrzeżona w bazie FCC.

Galaxy Note 9 ładowarka

Nieoficjalne informacje dotyczące daty premiery sugerują, że Galaxy Note 9 zostanie zaprezentowany już na początku sierpnia.

Źródło: Ice universe

Komentarze

14
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  sn00p
  4
  4000 mAh nie świadczy wcale o żywotności fona. Trzeba poczekać na testy. Wtedy się dowiemy ile czasu pociągnie na pełnym ładowaniu.
  • avatar
   Dudi4Fr
   2
   Z jednej strony to dobra wiadomość, jedyna wada Note 8 (nie licząc umiejscowienia skanera linii papilarnych) to własnie pojemność baterii. Z drugiej strony samsungowi ostatnim razem za bardzo nie wyszło wciskanie większej baterii w telefon (Note7) :(
   • avatar
    x7nofate3
    1
    Ja mam note 4 już 3,5 roku. Baterie wymieniłem już 4 razy. 4 baterie już zajechalem. Ale tel używam praktycznie 24 godz na dobe
    • avatar
     HomeAudio
     -1
     Wolał bym wymienną baterię zamiast większej - w końcu mógł bym wymienić N4 na N9... ale tak to chyba jeszcze nie pora na takie zmiany.
     • avatar
      Chiny_X
      0
      W tej wielkości smartfonie powinna być bateria co najmniej 10000mAh