Tablety

Wytrzymały tablet Getac Z710 w nowej wersji z systemem Android Jelly Bean

przeczytasz w 1 min.

Dzięki nowej wersji systemu poprawiła się płynność pracy urządzenia i jego bezpieczeństwo, wprowadzono także liczne zmiany w interfejsie.

Getac Z710 tablet system Android Jelly Bean

O niezwykle wytrzymałym tablecie Getac Z710 pisaliśmy już w lutym, kiedy to trafił on na rynek. Teraz wypada nam jednak wspomnieć o nim ponownie, ponieważ mamy ku temu dość ważny powód.

Jak wiadomo, urządzenie to powstało głównie z myślą o branży logistycznej, organizacji produkcji czy służbach mundurowych, a więc do działania "w terenie". Dlatego też gwarantuje ponadprzeciętną odporność na uszkodzenia mechaniczne (m.in. upadki z wysokości 180 cm), wstrząsy, wibracje oraz szczelność na poziomie IP65, która zapewnia ochronę przed strumieniem wody i pyłem.

We wnętrzu tej pancernej obudowy znalazł się natomiast dwurdzeniowy procesor OMAP 4430 z zegarem 1 GHz, 1 GB pamięci RAM czy kamera 5 Mpix. Jedynym większym mankamentem był niestety system operacyjny w postaci nieco przestarzałego już Androida 2.3.

Teraz sytuacja ta uległa jednak zmianie, bo przygotowano aktualizację do wersji 4.1.1 Jelly Bean. Producent zapewnia, że dzięki niej poprawiła się płynność pracy urządzenia i jego bezpieczeństwo, wprowadzono także liczne zmiany w interfejsie.

Niezbędne do przeprowadzania aktualizacji pliki, w tym opis samej procedury, znaleźć można na stronie producenta.

Źródło: Getac

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    wildthink
    3
    Więcej w nim ramki niż ekranu, no ale jeżeli jest tak pancerny jak piszą to niech będzie. Do domu tego raczej nikt nie weźmie. Ciekawe jak działa ekran w strugach deszczu?