Gry PlayStation 4

God of War na wesoło - twórcy pokazali błędy z wczesnej wersji gry

przeczytasz w 1 min.

Opublikowało materiał wideo prezentujący różnego rodzaju błędy, jakie można było zobaczyć podczas rozwoju nowego God of War.

Każda gra przechodzi proces produkcji i nawet te najlepsze, najładniejsze i najbardziej dopracowane w trakcie rozwoju nie wyglądają szczególnie imponująco. Pełne są za to błędów, niekiedy takich, które mogą bawić. Oczywiście w sytuacji, gdy ostateczna wersja gry jest od nich wolna. A o nowym God of War bez wątpienia można to powiedzieć.

Sony zdecydowało się na krok, który nie jest przez producentów czy wydawców praktykowany. Opublikowało materiał wideo prezentujący różnego rodzaju błędy, jakie można było zobaczyć podczas rozwoju nowego God of War.

Materiał zawiera spoilery.


Oczywiście można pokusić się o stwierdzenie, iż Sony łatwiej publikować podobne materiały skoro God of War okazał się hitem. Nie tak dawno pisaliśmy, iż sprzedaż gry przekroczyła oczekiwania Sony.

Źródło: PlayStation

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    kitamo
    1
    no i super materiał. Na wesoło i z pewnoscią przypomni po raz kolejny o GOW i podtrzyma sprzedaż. Wazne żeby o grze mowic jak najdłużej.