Gadżety

Google Glass już dostępne na rynku ogólnym

przeczytasz w 1 min.

Nadal w programie Explorer, ale już dla każdego.

Jeszcze kilka dni temu zakup okularów Google był możliwy tylko i wyłącznie po okazaniu specjalnego zaproszenia. Miesiąc temu po raz pierwszy uruchomiono jednodniową akcję, w ramach które firma odstąpiła od tego ograniczenia. Wczoraj w nocy ponownie uruchomiono zakupy otwarte, tym razem bez ograniczeń czasowych.

Oczywiście nadal nie ma mowy o oficjalnej premierze produktu, Google Glass cały czas są w fazie testowej, a zakupy odbywają się w ramach programu Explorer, który został otwarty dla każdego obywatela USA. Co zrobić, by stać się posiadaczem okularów Google? Wystarczy zarejestrować się na specjalnie przygotowanej stronie i wpłacić „jedyne”... 1500 dolarów.

Dużo. Bardzo dużo, uwzględniając koszt części (poniżej 100 dolarów) oraz możliwości samego sprzętu. Niestety na obniżkę możemy liczyć zapewne dopiero, gdy Google Glass po premierze oficjalnie trafi na rynek, czyli pod koniec tego roku.

Źródło: Google, PetaPixel

Komentarze

12
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  sethendral
  1
  A ja dalej zadaję sobie pytanie: Po co?
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   Jakbym zobaczył takie coś na głowie lekarza, policjanta, czy osoby dla której szybki dostęp do danych w pracy jest potrzebny to ok, ale żeby ktoś z tym po ulicy chodził prywatnie? To tak jakby zapindalał ze stetoskopem na szyi (czyt. jak dekiel).
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    Tak jak z niepełnosprytną męskością u faceta - jak nie potrafi wyrwać laski to kupuje samochód sportowy. Tutaj nabiera to społecznego wymiaru - jak nie potrafisz nawiązać znajomości to kupujesz google glass (wstaw dowolną nowinkę technologiczną z którą można się obnosić) jako pierwszy i ludzie zaczynają Cię zauważać na ulicy... smutne

    A z innej beczki u nas w naszym pięknym kraju sklepali by ich w pierwszej bramie za zakrętem i tyle by widziano te okularki za 1500USD
    • avatar
     mroczek5
     -1
     Na prace klasowe lub maturę jak znalazł! :)
     • avatar
      Dragonik
      -2
      Pewnie tak będzie jak piszesz:)
      • avatar
       Konto usunięte
       0
       te wszystkie poobijane twarze , to sie w polsce nie pzrzyjmie ... Co sie [email protected]#[email protected]#[email protected] patrzysz nabierze nowego znaczenia :)