Oprogramowanie

Google jest na księżycu! Atlas Księżyca w Google Earth.

przeczytasz w 1 min.

Zapewne nie jeden z Was wie, że obchodzimy czterdziestolecie lotu na księżyc (40 lat i jeden dzień temu byliśmy świadkami pierwszych kroków na księżycu załogi wahadłowca Apollo 11), który co potwierdza coraz więcej osób był sfingowany, a ludzie zostani oszukani. 

Jednak Google nie zważając na ten fakt postanowiło wydać kolejną wersję swojego interaktywnego atlasu internetowego Google Earth w wersji 5.0. Nowością ma być trójwymiarowy model "białej planety".

Dostępne będą zdjęcia wysokiej rozdzielczości oraz nieudostępnione nigdzie wcześniej filmy! Dodatkowo można będzie zobaczyć projekty łazików. Powierzchnia księżyca ma być bardzo dobrze odwzorowana dzięki topograficznym mapom wykonywanym przez satelity. Program zapowiada się ciekawie. Jak jednak jest w rzeczywistości możecie przekonać się sami ściągając najnowszą wersję aplikacji Google Earth.

Źródło: Tech Connect

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  0
  Szanowny kolego info spoko ale żaden statek Apollo nie był wahadłowcem. Wahadłowiec to pojazd, który jak sugeruje nazwa może wykonywać powtarzalne misje w przestrzeń kosmiczną i z powrotem. Seria Apollo była statkami kosmicznymi jednorazowego użytku.
  • avatar
   Kamikazepl
   0
   "ludzie zostani oszukani. " błąd znalazłem:D
   A to jutro ściągnę bo teraz to idę spać:D DOBRANOC
   • avatar
    Fiona
    0
    "Biała planeta" to jakieś nowe ciało niebieskie ??? :P
    Czy to może poetycka nazwa naturalnego satelity ziemi ?