Gry

GTA Online już wkrótce wzbogaci się o napady

przeczytasz w 1 min.

Jeśli znudziła Wam się już zabawa w GTA Online to Rockstar Games już wkrótce na nowo powinno zainteresować Was swoim dziełem.

GTA Online napady zwiastun

Jeśli znudziła Wam się już zabawa w GTA Online to Rockstar Games już wkrótce na nowo powinno zainteresować Was swoim dziełem. Producent szykuje się bowiem do premiery wyczekiwanego przez wielu rozszerzenia.

Mowa o aktualizacji, która wprowadzi do gry napady. Z zapowiedzią mieliśmy do czynienia już naprawdę dawno, ale dopiero teraz prace dobiegają końca i wedle wydane komunikatu, napady zawitają do GTA Online na początku przyszłego roku, a więc najprawdopodobniej już za kilka tygodni.

Warto dodać, iż w swoich sił spróbować będą mogli właściciele wszystkich platform docelowych gry, ponieważ napady zawitają zarówno na PC, jak i konsole PlayStation 4Xbox One oraz PlayStation 3 i Xbox 360.

Nudno raczej nie będzie. Producent postarał się bowiem o 5 różnych napadów, na które składać ma się ponad 20 misji gwarantujących około 20 godzin zabawy. Rozgrywka przeznaczona będzie tutaj dla maksymalnie czteroosobowych zespołów, a każdy z członków posiadać musi minimum 12 stopień doświadczenia.

"Napady w GTA Online pojawią się na początku 2015 roku. Tymczasem zobaczcie najnowszy zwiastun nowego czteroosobowego trybu kooperacyjnego Grand Theft Auto Online, który pozwoli graczom planować, przygotowywać i przeprowadzać złożone napady w Los Santos i hrabstwie Blaine. W czasie napadów konieczna jest dobra komunikacja i koordynacja, a gracze pełnią w nich określone role i wspólnymi siłami realizują różnorodne cele prowadzące do finału napadu. W zwiastunie zobaczyć można m.in. nowe fragmenty rozgrywki, nowe pojazdy, uzbrojenie i ubrania."


Źródło: ign, youtube

Komentarze

23
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  carl22
  3
  Kolejny argument by nie sięgać po hardline?
  • avatar
   DonHugo
   2
   Pay Day 2 [*]
   • avatar
    wdowa94321
    -1
    Brawo Rockstar, macie pewność że już nie kupię waszej gry i będę wspierać panów łamiących kody zabezpieczające w GTA Online...

    Olewanie PCtowców wkurzyło mnie jak nigdy!
    • avatar
     Konto usunięte
     -4
     ... a w następnym uaktualnieniu gwałty i obcinanie łbów.

     Masakra!
     • avatar
      Konto usunięte
      -5
      nigdy nie kupie oryginalnej gry
      jesli moge miec ja za darmo
      LOGICZNE?
      • avatar
       mutissj
       -21
       gdzie wersja na PC?
       • avatar
        Diwad
        0
        Rychło w czas:)
        • avatar
         McGrizzly
         0
         Pfff... zostaje przy PAYDAY'u 2