Gry na konsole

Lenny Kravitz vs James Franco, czyli nowy zwiastun Guitar Hero Live

przeczytasz w 1 min.

Legendarny muzyk czy sławny aktor - kto zdobędzie tytuł króla muzycznych festiwali? Sprawdźcie sami.

Guitar Hero Live Kravitz

Już za nieco ponad dwa tygodnie każdy z nas będzie mógł poczuć się jak gwiazda rocka podczas koncertu przed tłumami fanów. 23 października na rynku debiutuje bowiem Guitar Hero Live – pierwsza od dłuższego czasu odsłona serii, która wprowadza kilka nowości. Jeżeli sam fakt, że jest to nowe Guitar Hero nie zachęca was wystarczająco do zakupu tej produkcji, być może zrobi to najnowszy zwiastun. 

Wyreżyserowany przez twórcę filmów komediowych Jonathana Krisela spot „Win the Crowd” przedstawia pojedynek Lenny’ego Kravitza i Jamesa Franco o tytuł króla muzycznych festiwali. Wiemy już co pojawia się na ekranie, w głośnikach zaś rozbrzmiewa utwór „Keep on Swinging” zespołu Rival Sons, który znajduje się także w grze. Kto zwycięży? Sprawdź już teraz w filmiku wieńczącym tego newsa (no chyba, że chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat samej gry, wtedy: czytaj dalej).

„Guitar Hero Live daje ci szansę realizacji marzeń o staniu się gwiazdą rocka i występach przed prawdziwą publicznością, która reaguje na to, jak grasz, dlatego też obserwowanie, jak James Franco i Lenny Kravitz starają się zdobyć jak najwięcej fanów w grze, było niezwykłym przeżyciem” – mówi Tim Ellis z Activision. 

Nowa odsłona serii zawiera dwa tryby gry, z czego jeden to zabawa z perspektywy pierwszej osoby. Wcielamy się w frontmana zespołu i gramy przed „żywą publicznością”, która reaguje na nasze wzloty i upadki. Sama mechanika rozgrywki pozostała natomiast właściwie niezmieniona – dzierżymy w dłoni plastikową gitarę, która doczekała się jednak pewnych modyfikacji. Gryf wiosła jest teraz wyposażony w sześć przycisków w dwóch rzędach, co pozwolić ma na osiąganie lepszych doświadczeń. W bazie utworów znajdują się zarówno legendy rocka, jak i nowsze, niekoniecznie typowo gitarowe utwory. Ot, dla każdego coś dobrego. 

Guitar Hero Live trafi na PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One, Xbox 360 i Wii U. Premiera 23 października.

Źródło: Activision

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!