Gry na konsole

Polska strzelanka Hard Reset przypomni o sobie na PS4 i Xbox One

przeczytasz w 1 min.

Wkrótce zobaczyć powinniśmy podrasowaną wersję produkcji Flying Wild Hog.

Hard Reset

Kojarzycie grę Hard Reset autorstwa polskiego studia Flying Wild Hog? Wydana w 2011 roku strzelanka mimo całkiem dobrych ocen nie zdołała zyskać szerszego grona sympatyków, ale mimo tego twórcy zdają się nie poddawać.

Chcą o grze przypomnieć i w związku z tym planują premierę Hard Reset: Redux. Informacje na ten temat pojawiły się już jakiś czas temu, ale konkretów wciąż brakuje. Być może wkrótce się to jednak zmieni, ponieważ najnowsze doniesienia zdają się zwiastować coraz szybciej nadchodzącą premierę Hard Reset: Redux.

Produkcja ta w wersjach na konsole PlayStation 4Xbox One pojawiła się bowiem w bazie niemieckiego USK przyznającego odpowiednie klasyfikacje wiekowe. Hard Reset: Redux miałoby być grą dla dorosłych, niemniej ważniejsze jest, że tego typu obrót spraw sugeruje nadchodzącą premierę.

Czego spodziewać się po odświeżonej wersji gry? Zapewne poprawionej oprawy graficznej, niemniej inne z ewentualnych zmian pozostają owiane tajemnicą.


Źródło: hardresetgame, youtube - Hard Reset, ps4pro

Komentarze

14
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  7
  Ci dwaj panowie *pycipro, akatsuki* są siebie warci. A co do Hard Reset, bardzo chętnie ogram. Na PC nie miałem okazji, więc może na One nadrobię ten tytuł. Wydaje się interesujący.
  • avatar
   Dudzio993
   1
   Grę OldSql można poznać po ilości HP i braku regeneracji jak BF,CoD :3
   • avatar
    -AKATSUKI-
    -10
    Jako port dla otepialych konsolowych gimbow..
    • avatar
     pycipro
     -11
     Już nie potrzebny PCet z racji tego że wszystko wychodzi z niego na konsole.
     • avatar
      Warren1987
      0
      Hard Reset wspominam jak najlepiej, grało się miodnie... należy jednak zaznaczyć jedną rzecz => najwyższy poziom trudności INSANE jest mega wymagający, przechodziłem dwa razy i były momenty że bolały mnie dłonie od intensywności akcji... polecam tylko najlepszym... aha, jeśli Hard Reset to koniecznie z dodatkiem Exile :)