Smartfony

Holograficzny RED Hydrogen One pokazany na wideo

przeczytasz w 1 min.

RED Hydrogen One to pierwszy smartfon holograficzny. Wiemy, jak będzie wyglądał i z jakich materiałów zostanie wykonany.

W zeszłym miesiącu zapowiedziany został RED Hydrogen One. To smartfon, obok którego trudno będzie przejść obojętnie, a podobne tezy padały mimo tego, że pozostawał on dość tajemniczy. Właśnie się to jednak zmieniło, a urządzenie nadal intryguje.

Przypomnijmy, że RED Hydrogen One wyróżniać ma się przede wszystkim możliwością prezentowania hologramów. Rozbudowana, a jedocześnie także modułowa konstrukcja do tej pory pokazywana była jedynie na renderach. Teraz natomiast możemy przyjrzeć się jej zdecydowanie dokładniej.

Do sieci trafił materiał wideo, na którym pokazany został prototyp RED Hydrogen One. Wprawdzie nie możemy zobaczyć tu działania najważniejszej funkcji, ale poznajemy wygląd urządzenia i kilka jego cech.

RED Hydrogen One będzie spory (wyświetlacz 5,7 cala), do przygotowania obudowy wykorzystano metal i kevlar. Można być jednak spokojnym o komfortowy chwyt, ponieważ producent zdecydował się na „pofalowane” boki. W przycisku zasilania znalazł się czytnik linii papilarnych, nie zabraknie złącza USB-C i portu słuchawkowego, głośników stereo oraz podwójnej kamery. Pełne możliwości, także fotograficzne, zobaczyć można będzie po podłączeniu dodatkowych modułów.


Zapewne za jakiś czas poznamy kolejne szczegóły. Do premiery smartfona jeszcze sporo czasu, ale producent przyjmuje już wstępne zamówienia. Tanio jednak nie jest - 1195 dolarów za wariant aluminiowy oraz 1595 dolarów za wersję tytanową.

Źródło: Marques Brownlee

Komentarze

6
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Q'bot
  7
  Wiem, że to wersja testowa, ale.. gdzie jest ten hologram?
  • avatar
   mutissj
   1
   i gdzie ta modułowość
   • avatar
    sambaverde
    0
    Niestety trend na absurdalne powiększanie urządzeń mobilnych trwa w najlepsze... Za rok trzeba będzie kupować specjalną uprząż na ramię, żeby nosić smartfona :)