Gry

Homefront: The Revolution pojawi się dopiero w 2016 roku

przeczytasz w 1 min.

Homefront: The Revolution to tytuł, który pozostaje wielką zagadką. Długo się to nie zmieni.

Homefront: The Revolution gra

Homefront: The Revolution to tytuł, który pozostaje wielką zagadką. Jego losy są bowiem na tyle zawiłe, że ciężko przewidzieć czego można się po nim spodziewać. Pewne jest natomiast jedno - jeszcze długo się tego nie dowiemy.

Kiedy rozwijający grę Crytek znalazł się w dużych tarapatach finansowych wydawca zdecydował się przekazać prace w ręce innej ekipy. Padło na nowe Dambuster Studios, ale daty premiery nie zmieniono. Niestety właśnie dowiedzieliśmy się, że debiut Homefront: The Revolution został jednak opóźniony i gra pojawi się dopiero w 2016 roku.

"Dambuster Studios to niezwykle utalentowana grupa ludzi. Zespół chce uczynić z Homefront: The Revolution prawdziwy bestseller i ustalenie daty premiery na 2016 rok da im czas konieczny do osiągnięcia tego celu. Można spodziewać się większej porcji informacji na temat gry jeszcze w tym roku." - Klemens Kundratitz, CEO Deep Silver

Czekamy zatem na kolejne wieści. Platformy docelowe gry to PC oraz konsole PlayStation 4Xbox One.

Źródło: polygon

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Ladros
  4
  Uhuhu, tylko patrzeć jak GTA V przesuną xD
  • avatar
   alb3rt
   2
   Ciekawe jak ta gra ostatecznie wypadnie, zapowiadała się fajnie ale takie zmiany ekip w trakcie tworzenia zwykle źle się kończą.
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    Szkoda, bo to kolejna obsuwa w ciągu ostatnich paru dni...