• benchmark.pl
 • Gry
 • Hot Wheels Unleashed - tak wyglądają wirtualne wyścigi resoraków
Gry

Hot Wheels Unleashed - tak wyglądają wirtualne wyścigi resoraków

przeczytasz w 1 min.

Jedni w wyścigach szukają realizmu, inni – czystej rozrywki. To właśnie z myślą o tych drugich powstaje Hot Wheels Unleashed. Zobacz jak produkcja studia Milestone prezentuje się na pierwszym zwiastunie z fragmentami rozgrywki.

Hot Wheels Unleashed – resoraki w wirtualnym wydaniu

Nie masz co szukać realizmu w Hot Wheels Unleashed. To czysta zręcznościówka, pozwalająca nam wykazywać się zręcznością, szybkością i refleksem podczas jazdy na charakterystycznych, pomarańczowych torach. Wybierasz jeden z resoraków (a będzie ich kilkadziesiąt) i wskakujesz na którąś ze zwariowanych tras ze spiralami, rampami i przepaściami. Ewentualnie możesz też stworzyć własną, korzystając z zaawansowanego edytora. 

W Hot Wheels Unleashed możesz bawić samodzielnie albo też z innymi – zarówno na jednej kanapie (we dwójkę), jak i przez sieć (nawet w dwunastkę). A czy to w ogóle wygląda na dobrą zabawę? Cóż – sam zobacz… 

Obejrzyj oficjalny gameplay trailer Hot Wheels Unleashed: 

Premiera Hot Wheels Unleashed już niedługo

Na Hot Wheels Unleashed nie przyjdzie nam zbyt długo czekać, bo premiera gry jest zaplanowana na 30 września 2021 roku. Jeśli zaś chodzi o listę platform docelowych, to ta jest naprawdę długa – znajdują się na niej: komputery osobiste oraz konsole PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X, Xbox Series S, Xbox One i Nintendo Switch. 

Źródło: Milestone, Dark Side of Gaming

Czytaj dalej o grach wyścigowych: 

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  fonzie
  1
  Wygląda to jak skrzyżowanie Stunt GP z androidowym Turbofly...
  • avatar
   pawluto
   0
   Takie gierki są najlepsze - zawsze miło sie w nie gra.