Smartfony

HTC kończy wsparcie dla One (M7) - kolejnych aktualizacji nie będzie

przeczytasz w 1 min.

Tym samym Android 5.0 Lollipop to ostatnia wersja systemu, jaka oficjalnie udostępniona została na flagowcu z 2013 roku.

One (M7) smartfon

HTC One (M7) z pewnością zyskał spore już grono zwolenników. Producent ujawnił jednak teraz informacje, z których właściciele smartfona nie będą szczególnie zadowoleni.

HTC zdecydowało się bowiem zakończyć wsparcie dla rzeczonego smartfona. Oznacza to, że nie można liczyć już na kolejne aktualizacje systemu. Wyjątkiem będzie jedynie wersja Google Play Edition, ale akurat ona nie jest szczególnie popularna.

I chociaż plotki sugerują co innego to powyższe informacje przekazał Mo Versi, wiceprezydent amerykańskiego oddziału HTC. Należy zatem uznać, że o pomyłce nie ma niestety mowy.

Tym samym Android 5.0 Lollipop to ostatnia wersja systemu, jaka oficjalnie udostępniona została na flagowcu z 2013 roku. Z racji tego, że startował on z wersją 4.1.2 Jelly Bean to i tak mówimy tu o całkiem dobrej postawie producenta. Zwłaszcza, że zazwyczaj wygląda to niestety gorzej.

Źródło: androidpolice, androidphonehub

Komentarze

20
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Czaszka
  4
  Dobrze że dostał lolipopa, naprawdę fajny telefonik
  • avatar
   Michur
   1
   Super urządzenie, jedno z lepiej aktualizowanych ostatnich latach (4? aktualizacje androida i 3 nakładki) i co najważniejsze na każdym z systemów bardzo szybkie. Szkoda że gdy M7 dostawał kolejne aktualizacje na benchmarku słyszeliśmy tylko o samsungach (s4 nadal nie ma w Polsce 5.0) a jak HTC ogłasza koniec aktualizacji to news oczywiście jest.
   • avatar
    Konto usunięte
    1
    Szkoda bo niewątpliwie to jeden z najbardziej udanych smartfonów w swojej klasie. Nie do końca rozumiem decyzje HTC gdyż wydaje mi się że w dalszym ciągu niewielka ilość użytkowników M7 przesiadła się na M8 lub M9. Ale niestety taki biznes, zachęcają do kupienia nowych modeli.

    • avatar
     Nalovp
     -6
     Smartfon bez aparatu to nie Smartfon,nawet lollipop mu nie pomoże.
     • avatar
      Konto usunięte
      0
      Ja własnie paluje się przesiąść z S3
      • avatar
       Konto usunięte
       0
       \Zdecydowanym kupować tanio polecam stronke:
       www.make.my/aukcje
       Mega okazje, licytacje za grosze.
       Ja kupiłem sobie nowy TV 46cali za 180 zł :)
       • avatar
        KMyL13
        0
        Czyli nie dostanie już chociażby 5.0.1 czy innych połatanych lolipopów?
        • avatar
         Konto usunięte
         0
         kolejna głupota ze strony HTC. zamiast całego flasha podzielić na 2x części, separując sterowniki i ogólnie obsługę hardware od androida, zdecydowali się tak jak inne firmy na olanie klienta. to nie zachęca do zakupów.