Wydarzenia

IEM 2017 w Katowicach - oficjalnie

przeczytasz w 1 min.

Katowice już po raz czwarty staną się na kilka dni stolicą e-sportu. Poprzednie lata pokazują, że zdecydowanie jest na co czekać!

Z roku na rok finały Intel Extreme Masters w Katowicach przyciągają coraz więcej osób, które mogą liczyć na moc atrakcji. Nie będzie chyba przesadą stwierdzenie, że to obecnie najważniejsza impreza tego typu w naszym kraju. Jeśli też tak twierdzicie, to mamy dla was naprawdę świetną wiadomość – otrzymaliśmy oficjalne potwierdzenie: finały IEM 2017 również odbędą się w Spodku.

Katowice są stałym przystankiem turnieju Intel Extreme Masters od 2013 roku, a od 2014 to właśnie w Katowicach odbywają się finały. Wyraźnie widać, że stolica Śląska przypadła do gustu organizatorom, podobnie zresztą jak nam, fanom. 

Najbliższy, 11. sezon Intel Extreme Masters to dwie ważne zmiany. Po pierwsze, dodany został przystanek w Korei Południowej (w Goyang). Po drugie, pula nagród przekroczy tym razem milion dolarów, a więc nie tylko emocje, ale i pieniądze będą w 2017 roku ogromne.

IEM 2017 rozkład

Trzy podstawowe gry, jakie zobaczymy na Intel Extreme Masters 2017 to Counter-Stike: Global Offensive, League of Legends i StarCraft II. Oczywiście imprezie towarzyszyć będą dodatkowe atrakcje, prezentacje i konkursy – związane z branżą elektronicznej rozrywki i szeroko pojętej technologii. Tymczasem sprawdźcie naszą relację z tegorocznej edycji: IEM 2016 - cztery dni, które zamieniły Katowice w światową stolicę e-sportu.

Wybieracie się do Katowic w przyszłym roku? My na pewno!

Źródło: Intel

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Foxy the Pirate
  4
  O ile przyjedzie się ze znajomymi to impreza nawet była przyjemna ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • avatar
   rlistek
   0
   Tylko LoL niech wraca na główną scene we wszystkie dni, bo to co było w tym roku w piątek i sobotę to jakaś kpina.
   • avatar
    xchaotic
    0
    Mogliby juz konkretnie daty podac - 3 pozostale miasta maja konkretne daty, a w Katowicach nie wiadomo...