Gry

inFamous 2 będzie jeszcze lepszy!

przeczytasz w 1 min.

Wydana w 2009r. produkcja studia Sucker Punch zatytułowana inFamous zdobyła rzesze fanów i przychylne oceny recenzentów. Nic więc nie dziwi, że w produkcji jest druga odsłona tej serii.

Gra inFamous 2, tak jak jej poprzedniczka, tworzona jest przez studio Sucker Punch, a jej wydawcą będzie Sony Computer Entertainment. To jednak nie jedyne elementy, które łączą obie te produkcje – przede wszystkim nowa część tej serii zostanie także wydane ekskluzywnie na konsole Sony PlayStation 3. Gatunek jaki będzie reprezentować druga część inFamous to, cytując developerów: „Sci-Fi Action Adventure game”, czyli przygodowa gra akcji osadzona w świecie science-fiction.

 

 

Najnowsza produkcja firmy Sucker Punch ma oferować jeszcze wyższą jakość, niż poprzedniczka, a już ta była grą bardzo dobrą, czego doskonałym potwierdzeniem może być średnia ocen z sieci zebrana przez serwis gamerankings.com, która wynosi 86,31 %. Przedstawiciel studia - Nate Fox - powiedział, że inFamous 2 będzie „bardziej emocjonujący, bardziej indywidualny, bardziej fizyczny i bardziej instynktowny”. Przy okazji, dodał także, że tytuł ten pojawić ma się na rynku w przyszłym roku. Poniżej kilka zdjęć z zapowiadanej produkcji:

 

 

Źródło: VG247.com, kingps3.com

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    marian73
    0
    Dla mnie ta gra to była jedna wielka porażka. Po pierwsze i najważniejsze, Akcja do niczego w kółko te same misje sie wykonywało. Po drugie grafika beznadziejna. Kupiłem tę grę na PS3 i to był mój jeden z najgorszych zakupów. Nadmienię tylko, że nigdy tej gry nie przeszedłem do końca.