Tablety

Złote iPady dla klientów hotelu Burj Al Arab

przeczytasz w 1 min.

Złoty iPad będzie pełnił rolę wirtualnego konsjerża - hotel Burj Al Arab nie bez powodu zyskał przydomek "jedynego na świecie 7-gwiazdkowego hotelu".

Złoty iPad Burj Al Arab

Wybudowany w 1999 roku w Dubaju hotel Burj Al Arab po raz kolejny daje do zrozumienia, że jest jednym z najbardziej ekskluzywnych na świecie. Już wkrótce zaoferuje swoim gościom niecodzienne urządzenia, z których będą oni mogli korzystać podczas swojego pobytu, mianowicie… złote iPady.

Burj Al Arab słynie z przepychu i luksusu. Nie bez powodu zyskał zresztą przydomek „jedynego na świecie siedmiogwiazdkowego hotelu”. Pokryty 24-karatowym złotem Apple iPad z wygrawerowanym logiem Burj Al Arab zdaje się to potwierdzać. Będzie on pełnił rolę wirtualnego konsjerża i oferował dostęp do wielu cennych informacji – szczegółów na temat restauracji, zabiegów Spa, usług lokaja itp.

Pozłacany iPad będzie oferowany każdemu klientowi hotelu, aby „zwiększyć doświadczenia gości podczas ich pobytu”, jak tłumaczy Heinrich Morio, dyrektor generalny Burj Al Arab. Trzeba jednak pamiętać, że za luksusy płaci się naprawdę sporo. Ceny za dobę rozpoczynają się od 1000 dolarów za pakiet podstawowy, a kończą nawet na 18 716 dolarów. 

Gdyby komuś pozłacany iPad spodobał się tak bardzo, że chciałby mieć go na własność, nic (poza grubo wypchanym portfelem) nie stoi na przeszkodzie – każdy gość będzie mógł nabyć swój egzemplarz w hotelowym sklepiku. Niestety dokładna cena tej elektronicznej błyskotki nie jest jeszcze znana.

Źródło: T3

Komentarze

11
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  13
  Złotem muszą oblewać żeby szejk chciał dotknąć ten chiński produkt.
  • avatar
   MasterBarti
   8
   Prawie 19k$ za dobę :/
   Ciekaw jestem tylko, skoro taki szejk ma tyle kasy i jest tak rozrzutny, to ile on ma kasy na koncie skoro najbogatszym człowiekiem jest Bill Gates ?
   No chyba że te rankingi nie biorą pod uwagę szejków.
   • avatar
    Tomecek
    1
    Już dawno zauważono, że od nadmiernego bogactwa ludziom przewraca się w dupach.
    • avatar
     Konto usunięte
     1
     chętnie przygarnę, lombard byłby szczęśliwy.
     • avatar
      Konto usunięte
      0
      Czego to te bogate snoby nie wymyślą,w głowie sie nie mieści.