• benchmark.pl
 • Gry
 • Just Cause 3 na nowym materiale wideo - poznajcie głównego bohatera
Gry

Just Cause 3 na nowym materiale wideo - poznajcie głównego bohatera

przeczytasz w 1 min.

Wciąż będzie to postać nieco szalona i zdolna do nieszablonowych działań.

Just Cause 3 gra

Fani serii Just Cause pod koniec roku na nudę narzekać z pewnością nie będą. Planowany jest bowiem debiut Just Cause 3, o którym twórcy zdecydowali się właśnie przypomnieć.

Opublikowany został pierwszy materiał wideo zza kulis. Twórcy chcą zatem w najbliższym czasie opowiedzieć nieco o pracach nad nowym tytułem i jednocześnie przybliżyć kilka najistotniejszych jego elementów. Do takich zaliczyć trzeba bez wątpienia głównego bohatera. Wprawdzie Rico specjalnej rekomendacji nie potrzebuje, ale wedle zapewnień nico się zmienił, a poza tym Avalanche Studios chce przekonać do niego także te osoby, które z Just Cause się do tej pory nie spotkały.

Z oczywistych względów Rico będzie teraz starszy. Odzwierciedlone zostanie to w jego wyglądzie i w nieco mniejszym stopniu w sposobie działania. Twórcy chcą bardziej uwypuklić osobowość bohatera, to co do tej pory przeszedł, ale jednocześnie zapewniają, że wciąż będzie to postać nieco szalona i zdolna do nieszablonowych działań.


Przypominamy, iż debiut Just Cause 3 planowy jest na grudzień. Gra trafi na PC oraz konsole PlayStation 4Xbox One.

Źródło: youtube, shacknews

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  7
  Coś czuje, że zagram :)
  • avatar
   Konto usunięte
   1
   I znowu tym razem po raz trzeci to samo! Dżungla, latynoskie klimaty, latynoski dyktator i ten sam latynoski bohater. Ileż to można? Niech wymyślą coś nowego, bo to już jest przegięcie pały!!!