• benchmark.pl
 • Gry
 • Kabal w Mortal Kombat 11 - zwiastun przybliża jego możliwości
Gry

Kabal w Mortal Kombat 11 - zwiastun przybliża jego możliwości

przeczytasz w 1 min.

Poznaliśmy kolejnego wojownika, który oddany zostanie do dyspozycji sięgających po Mortal Kombat 11. Kabal dysponuje umiejętnościami, które pozwolą mu skutecznie przeciwstawić się każdemu rywalowi.

Z zapowiedzi Mortal Kombat 11 ucieszyło się wielu graczy. Twórcy dotrzymują słowa i dość systematycznie przypominają o kolejnej odsłonie tej kultowej serii. Właśnie przybliżyli jedną z postaci.

Tych łącznie będzie tu aż 25. Obsadę poznajmy jednak stopniowo. Początkowo potwierdzono, iż pojawią się: Sub-Zero, Scorpion, Sonya Blade, Skarlet, Baraka, Raiden, Geras oraz Shao Khan (jako bonus do zamówień przedpremierowych), teraz możemy dopisać do tej listy Kabala.

Powróci on do serii po krótkiej przerwie i wydaje się, że nie będzie narzekał na brak zainteresowania ze strony graczy. Były członek organizacji Black Dragon dysponuje bowiem umiejętnościami, które pozwolą mu skutecznie przeciwstawić się każdemu rywalowi. Korzysta przede wszystkim z możliwości osiągania dużej prędkości oraz śmiercionośnych mieczy.


Jeśli zwiastun nie mówi Wam zbyt wiele to być może zechcecie zapoznać się z poniższym materiałem przygotowanym przez redakcję IGN. Jest on obszerniejszy i pozwala na spokojnie zapoznać się z najważniejszymi cechami opisywanego bohatera.


Mortal Kombat 11 powstaje z myślą o PC oraz konsolach Xbox One, PlayStation 4 i Nintendo Switch. Premiera już w kwietniu.

Źródło: Cenega Polska, IGN, cbr (foto)

Komentarze

8
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Chong-li
  4
  Pamiętam jak we wczesnych latach 90 przywiozłem pierwszą część Mortal Kombat z Londynu na Amigę.
  • avatar
   noroslaw
   0
   a bedzie sie mozna bic kangurem czy tu juz nie te czasy, ze wolno?
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    Do pełni brutalności powinni dodać wyrywanie genitaliów ale pewnie dodadzą to w dlc i wtedy gra bedzie juz idealna dla przyszłych psycholi.
    • avatar
     maaaad
     -2
     Efekciarskie, wtórne, nudne.
     • avatar
      KORGAN
      -2
      Zapowiada się najlepszy Mortal Komabt od czasu najlepszej części, czyli MORTAL KOMBAT 2.