Pojazdy

Nowa elektryczna hulajnoga Kawasaki: KX-FS6.5A

przeczytasz w 1 min.

Kawasaki to marka kojarzona z wysoką jakością, a jej elektryczne deskorolki cieszą się dużą popularnością wśród Polaków. Teraz w ofercie producenta pojawił się nowy model e-hulajnogi, którego specyfikacja może się podobać.

Kawasaki KX-FS6.5A – tak nazywa się hulajnoga elektryczna, stanowiąca obietnicę sprawnego poruszania się po mieście. Jej 350-watowy silnik pozwala na osiąganie prędkości aż do 25 km/h i pokonywanie wzniesień o nachyleniu 15 stopni, a (ładowany w 2-3 godziny) akumulator zapewnia możliwość przejechania nawet 15 kilometrów

Hulajnoga ma 6,5-calowe koła i amortyzator, dzięki czemu jeździć ma się wygodnie, także po parkowych ścieżkach oraz tych chodnikach, które czasy świetności mają już dawno za sobą. Aktualną prędkość, pokonany dystans i stopień naładowania akumulatora można z kolei podejrzeć na wyświetlaczu zamontowanym na kierownicy.

Kawasaki KX-FS6.5A hulajnoga

Hulajnoga waży 10,7 kg, a więc nie należy do najlżejszych, ale nie jest też przesadnie ciężka. Producent przekonuje, że jest za to solidna. Do tego jej (wykonana z aluminium) konstrukcja jest składana, co ułatwia przenoszenie – czy to na klatce schodowej, czy też podczas korzystania ze środków komunikacji miejskiej. Dopełnieniem całości są: elektroniczny hamulec i mocna lampa z przodu.

„Elektryczne hulajnogi już na stałe wpisały się w miejską przestrzeń. Są wygodne i lekkie, pozwalają uniknąć stania w korkach oraz, przez brak emisji spalin, pomagają dbać o środowisko – komentuje dystrybutor, 4cv Mobile. – Kawasaki KX-FS6.5A charakteryzuje się nowoczesnym designem i bardzo dobrą specyfikacją. To ciekawa alternatywa dla innych środków osobistego transportu, dzięki której bez problemu dojedziemy do pracy czy szkoły”.

Elektryczna hulajnoga Kawasaki KX-FS6.5A kosztuje 1499 złotych. Sprzedaż już wystartowała.

Źródło: 4cv Mobile

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  levusek1992
  3
  NAWET 15 km? Przecież to jest nic. Zresztą przy cięższej osobie ten dystans pewnie spada do 10
  • avatar
   pawluto
   0
   Prędkość normalna jak na hulajnogę - zważywszy że są hulajnogi jadące z prędkością 40 km/h !

   Zasięg tragiczny - Są hulajnogi z zasięgiem 45 km !
   • avatar
    Massai
    0
    Małe kółka bez amortyzacji - nędza.

    Duże koła i jakaś amortyzacja jest KONIECZNA.
    Przejedźcie się przed zakupem jakimś lime po kostce brukowej, zobaczycie o co chodzi.