Gry

Kolejna porcja rozgrywki z Wolfenstein II: The New Colossus

przeczytasz w 1 min.

Ponownie przekonywani jesteśmy, że w Wolfenstein II: The New Colossus nie będzie nudno.

Na Wolfenstein II: The New Colossus czeka wielu fanów strzelanek. Materiałów wideo promujących ten tytuł nie brakuje. Na szczęście są one na tyle interesujące, że wciąż oglądać można je z przyjemnością.

Wprawdzie producenci najczęściej chwalą się zwiastunami, ale w tym przypadku pojawiają się również fragmenty rozgrywki. I właśnie się to potwierdziło, twórcy pochwalili się bowiem materiałem prezentującym ponad 20 minut eksterminacji nazistów.

Akcja rozgrywka się w Nowym Orleanie. Poza spojrzeniem na miasto można podziwiać tutaj szeroki arsenał i to, jak główny bohater potrafi z niego korzystać. Można też pokusić się o wstępne oceny oprawy graficznej. W tym kontekście warto też wspomnieć o ostatnich deklaracjach twórców. Arcade Berg z Machine Games stwierdził, iż robione jest wszystko, aby na konsolach (bo na odpowiednio wydajnym PC problemów z tym nie będzie) osiągnąć płynność 60 klatek na sekundę.


Premiera gry odbędzie się 27 października, na PC oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4. Mieliśmy już okazję przyjrzeć się zabawie z bliska, zajrzyjcie do naszych pierwszych wrażeń.

Źródło: BethesdaSoftworksUK

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  PITUCH1
  1
  auuuuuuuuuu :)
  • avatar
   SirMichael
   1
   gameplaye naprawdę przyzwoite to i sięgnąłem po new order, w który nie grałem i muszę przyznać, że żałuję iż tak późno sięgnąłem po ten tytuł. Bardzo przyjemnie dźga się nazioli a i fabuła jest w porządku.
   • avatar
    Hezen
    0
    To będzie DOBRA GRA! :D
    • avatar
     Zircon1987
     0
     Jak tak co chwilę będą wypuszczać jakiś gameplay po 20 min, to już każdy będzie pół gry znał.