Gry

Kolejny wybuch epidemii zombie, tym razem w GTAIV

przeczytasz w 1 min.

Wczoraj informowaliśmy o epidemii zombie jaka wybuchła w świecie World od Warcraft  i która, zgodnie z zapowiedziami twórców będzie przybierać na sile. Dziś natomiast dowiedzieliśmy się, że podobna epidemia nawiedzi również Libery City. Oto bowiem na stronie Rockstar Social Club pojawiło się ogłoszenie firmy Eugenics Inc. o zamknięciu budynków koncernu z uwagi na rozprzestrzeniającą się dziwną chorobę. Siedziba firmy Eugenics Inc. faktycznie znajduje się w Grand Theft Auto IV i mieści się w Bohan. Początkowo w sieci pojawiły się pogłoski jakoby fakt ten zwiastował nadejście zapowiadanego już od jakiegoś czasu dodatku (DLC) przeznaczonego dla konsoli Xbox 360.

Rockstar  szybko jednak zdementował te plotki wskazując, że zaraza zombie faktycznie ujawni się w Liberty City jednak nie zostanie ona wprowadzona w fabularnym dodatku. Zapowiadana epidemia wybuchnie bowiem we wszystkich trybach potyczek wieloosobowych, gdzie zabicie zarażonego gracza spowoduje rozprzestrzenianie się choroby. Aby sprawdzić czy i my jesteśmy jej nosicielami wystarczy dokładnie przyjrzeć się odblokowanym „skórkom” w grze. Jeśli wśród nich pojawi się Zombie, a do tego do naszych osiągnięć na konsoli Xbox360  dojdzie „Let Sleeping Rockstars Lie” to możemy mieć pewność, że jesteśmy chodzącą bombą zegarową.:)

Aby bardziej podkręcić atmosferę Rockstar na wskazanej już wyżej stronie umieścił dodatkowe opcje dla  zarejestrowanych graczy, dzięki którym mogą się oni dowiedzieć czy są „zarażeni”, a także sprawdzić jak szybko rozprzestrzenia się epidemia na mapie świata.Widać, że Halloween zbliża się wielkimi krokami.

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    Konto usunięte
    -1
    boze co za żal.pl