Procesory

AMD zapowiada ważną konferencję. Poznamy procesory Ryzen 7000 i karty Radeon 7000?

przeczytasz w 1 min.

Coraz większymi krokami zbliżają się targi Computex 2022, a więc jedno z najważniejszych wydarzeń w świecie elektroniki użytkowej. Na imprezie pojawi się firma AMD, która przygotowuje ważne wystąpienie.

AMD zapowiada konferencję na targach Computex 2022

Szefowa firmy AMD podczas targów wygłosi konferencję zatytułowaną jako AMD Advancing the High-Performance Computing Experience (AMD - postęp w dziedzinie obliczeń o wysokiej wydajności). Lisa Su przedstawi wizję firmy AMD, w jaki sposób można podnieść wrażenia użytkowników komputerów PC poprzez innowacje w zakresie nowych generacji komputerów stacjonarnych i laptopów.

Wysokowydajne obliczenia odgrywają istotną rolę w naszym codziennym życiu, a firma AMD jest zaangażowana w ciągłe przesuwanie granic wydajności i innowacyjności. Na tegorocznych targach Computex firma AMD podzieli się tym, w jaki sposób przyspieszamy innowacje dzięki naszemu szerokiemu ekosystemowi partnerów.

Konferencja została zaplanowana na 23 maja godzinę 14:00 lokalnego czasu. Nie jest to zbyt sprzyjająca pora, bowiem u nas będzie to godzina 8:00 rano. Możecie jednak spodziewać się skrótu najważniejszych informacji na łamach benchmark.pl.

AMD - czego można się spodziewać na Computex 2022?

Zapowiedź konferencji brzmi dosyć enigmatycznie, ale na podstawie dotychczasowych informacji mamy już pewne podejrzenia co szykują dla nas „czerwoni”.

AMD Ryzen 7000 - zapowiedź procesorów

Spodziewamy się, że producent może ujawnić więcej informacji na temat procesorów Ryzen 7000 (Zen 4) i kart graficznych Radeon RX 7000 (RDNA 3). Premiera sprzętu była zapowiadana na drugą połowę tego roku, więc to idealny moment, by zdradzić więcej szczegółów o nowościach.

AMD Radeon - plany wydawnicze

Nie można jednak wykluczyć, że podczas konferencji pojawią się nowe informacje o technologii AMD FidelityFX Super Resolution (FSR) 2.0, laptopach w standardzie AMD Advantage czy nowych, serwerowych procesorach Epyc 7004 (Genoa). Im więcej AMD zdradzi na dany temat, tym bardziej prawdopodobne, że jest to bardzo zaawansowany projekt.

Źródło: AMD, inf. własna

Komentarze

11
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  _Ciekawski_
  8
  Czyli nic nie wiadomo na temat tego co AMD ujawni na tej konferencji. Taki news o niczym. Nawet żadnej plotki/przecieku nie podaliście.
  • avatar
   Gatts-25
   1
   Po konferencji AMD na targach Computex 2022 Intel będzie wyglądał jakby ich produkty miały zostać zaprezentowane na targach Computex w 2021 roku. To będzie typowy pokaz, że pieniądze to nie wszystko. Intel będzie kojarzony jako gorszy zamiennik dokładnie tak jak jeszcze 10 lat produkty z Chin.
   • avatar
    zack24
    1
    Można się spodziewać, że spekulacji i klickbajtowych tytułów do konferencji będzie cała masa!
    • avatar
     NiemenCrystal
     1
     Czy wiecie, że szkło kryształowe wykorzystywane jest też w znanej biżuterii firmy Swarovski? Założyciel firmy i twórca legendy marki, Daniel Swarovski, sam produkował szkło kryształowe do swojej biżuterii, a jego autorska receptura jest tajna do dziś. Macie okazję ozdobić swój dom/mieszkanie i wydobyć z niego jeszcze więcej piękna dzięki misom i wazonom ze szkła kryształowego! Podrzucam wam link do takich mis i wazonów, serdecznie polecam
     https://niemencrystal.com/kategoria-produktu/misy-i-wazony/
     • avatar
      PerfectDAY
      0
      Trzymam kciuki za AMD. Mam nadzieję, że tym razem pogonią kota Intelowi i Nvidii zwłaszcza w sprawie zapotrzebowania na energię.
      • avatar
       DariozTorrent
       -21
       Nie dla AMD!