Konsole do gier

Kontrakt na Playstation 3 Slim w rękach dwóch tajwańskich firm?

przeczytasz w 1 min.

Jak donosi portal Joystiq.com w Sieci pojawiły się pogłoski sugerujące, iż kontrakty na produkcje tajemniczego Playstation 3 Slim (o którym pisaliśmy jakiś czas temu) znalazły się w rękach dwóch tajwańskich firm. Według tamtejszego serwisu UDN.com koncern Sony podpisał stosowne umowy z  firmami FoxconnPegatron, które dotąd zajmowały się produkcją pierwszych wersji Playstation 3. Co ciekawe redaktorzy wspomnianego wyżej serwisu podają, że wysyłka nowego modelu konsoli rozpocznie już na początku lipca. Ma to ponoć na celu zaspokojenie ewentualnych braków konsoli spowodowanych okresem wakacyjnym i możliwą wzmożoną ich sprzedażą. Jeśli faktycznie cała sprawa okaże się  prawdą to byłaby to całkiem niezła odpowiedź Sony na zaczepkę Activision o obniżenie ceny konsoli. Nikt chyba bowiem nie wątpi że nowa PS3 będzie tańsza od swoich poprzedniczek.

Komentarze

10
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  SoundsGreat
  0
  Która z konsol jest lepsza? PS3 czy XBOX360? Nieistotne - kupcie jedną albo drugą według Waszych potrzeb i w obu przypadkach będziecie zadowoleni. Ja wybrałem XBOXa i nie żałuję, świetna sprawa. Polecam wszystkim :)
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   Tylko dla czego nowa konsola ma być tańsza? Konsolka powinna mieć cenę odpowiednio wyższą od poprzedniczki.
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    ja wątpię... ale się nie znam ;)
    • avatar
     Konto usunięte
     0
     Na pewno wywalili zasilacz na zewnątrz, dysk pewnie 2.5" Mniejszy wymiar techn. proca ? przez co pewnie mniejszy system chłodzenia bo i wydzielanie ciepła mniejsze...
     To tylko przypuszczenia :D No bo co jeszcze innego mogli zrobić...
     Ciekawe tylko czy charakterystyczny "chlebak" pozostanie nadal chlebakiem tyle że w wersji mini :D
     • avatar
      BULDOGGG
      0
      pamietacie jak to bylo z psx1 i ps1 ? a potem ps2 i ps2slim ? jakos rok po tym wyszla nowa konsola ;) moze bedzie tez tutaj tak ;)"