Gry

LEGO City: Undercover zmierza na PC, PS4, Xbox One i Nintendo Switch

przeczytasz w 1 min.

Znamy kolejny tytuł, który wyląduje na Nintendo Switch. Gra LEGO City: Undercover trafi też wreszcie na najpopularniejsze platformy do gier.

Trzy lata temu posiadacze Wii U i 3DS-ów otrzymali swoją odsłonę klockowych przygodówek – LEGO City: Uncercover, która okazała się zresztą całkiem przyjemna. Firma Warner Bros. zapowiedziała, że już w przyszłym roku tytuł ten trafi też na nową konsolę NintendoSwitch, jak również na Xbox One, PlayStation 4 i pecety.

Gra LEGO City: Undercover spotkała się z ciepłym przyjęciem ze strony graczy, jak i recenzentów. Jedni i drudzy chwalili produkcję TT Games za świetnie wykreowany świat, typowe poczucie humoru oraz wciągającą rozgrywkę, dzięki której przed ekranem można spędzić długie godziny i wciąż mieć ochotę na więcej.

O tym, czy LEGO City: Undercover faktycznie jest takie dobre już wiosną przyszłego roku będą mogli przekonać się posiadacze pecetów oraz konsol PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch. Szczególnie w kwestii tego ostatniego urządzenia jest to bardzo ważna wiadomość, ponieważ nieoficjalna lista gier przedstawia się dość ubogo. Wciąż są nadzieje, że rzeczywistość okaże się dużo lepsza.

Źródło: VG247

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    Smuga
    4
    Siłą gier LEGO jest opieranie się na znanych markach (SW, LoTR, MCU itp). Tutaj niestety tego nie ma i stąd gra nie odniosła sukcesu.