• benchmark.pl
 • Gry
 • Leisure Suit Larry In the Land of The Lounge Lizards Reloaded: fani zrzucą się na grę?
Gry

Leisure Suit Larry In the Land of The Lounge Lizards Reloaded: fani zrzucą się na grę?

przeczytasz w 1 min.

sasasasasa

Jak tak dalej pójdzie, to ciężko będzie pograć w jakąś grę, do której uprzednio gracze na etapie produkcji się nie dorzucili. Fenomen serwisu kickstarter jest olbrzymi, a kolejni producenci proszą o wparcie.

Kiedy pod koniec minionego roku pisaliśmy o powrocie Larry'ego, wszystko wskazywało na to, że rozczulający nieco amant powróci w odnowionej wersji już w 2012 roku. Teraz wiemy, że powróci, ale pod pewnymi warunkami.

Larry Laffer Al Lowe gra game postać

Nic się w tej kwestii nie zmieniło: wciąż trwają prace nad odświeżeniem pierwszej części przygód Larry'ego Laffera, który w niemalże niezmienionej formie miałby ukazać się ponownie pod tytułem Leisure Suit Larry In the Land of The Lounge Lizards Reloaded. Wciąż także pracuje nad tym studio Replay Games. Do współpracy udało się jednak wciągnąć samego ojca serii - Ala Lowe.

Lowe przygotował już projekt Larry'ego na miarę XXI wieku, a także obiecał, że przygodówka będzie prawdziwie nowoczesna: ukaże się na PC i tablety, będziemy sterowali myszką (lub palcami), a nie za pomocą wymyślnych komend, dodane zostaną także głosy postaci. Wszystko to w oprawie, której nie powstydziliby się twórcy chociażby Runaway.

Larry 1 pc ega version

Autorzy chcą od graczy pół miliona dolarów, a na uzbieranie tej kwoty dają sobie miesiąc. Jak na razie udało im się osiągnąć około 35% ostatecznego celu. Przyznam uczciwie, że po obejrzeniu zapowiedzi w wykonaniu samego Mistrza, sam poważnie zastanawiam się nad wsparciem projektu, choć kickstarterowe grzyby po deszczu zaczynają być już nieco... pospolite. A co wy powiecie na taki pomysł?

Więcej o grach:

Źródło: kickstarter

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  robgrab
  1
  Jeśli będzie w stylu Larry 7 Miłość na Fali (i z takim niesamowitym dubbingiem) to na 100% kupię.
  • avatar
   Maciej Lewczuk
   0
   Pierwszego Larry'ego kończyłem na EGA/CGA na IBM AT 12 MHz ;D To były czasy ;D Ciekaw jestem tej wersji...
   • avatar
    dawiduser143
    0

    Oby nie zje***i następnej części jak Team17.