Czarny Iwan | 2012-03-01

Microsoft Flight: pobierz grę za darmo (download)

Zobacz więcej w kategorii: gry | symulacje

 

Jeszcze na początku roku zastanawialiśmy się, czy Microsoft Flight: następca gry Flight Simulator będzie za darmo? Informacja szybko się potwierdziła, a w połowie lutego pojawiło się nieco szczegółów odnośnie spadkobiercy Flight Simulatora X, o których wspomnieliśmy w tekście Microsoft Flight: data premiery gry - symulatora lotu.

Zgodnie z zapowiedzią Microsoftu, 29 lutego nadleciał najnowszy symulator skonstruowany przez giganta z Redmond, który powstawał przez długie trzy lata. Co najważniejsze, gra jest dystrybuowana w systemie free-to-play, czyli za darmo. To kto chce lecieć na Hawaje?

Microsoft Flight gra samolot widok grafika
Odlot gwarantowany

Z okazji premiery gry, Microsoft opublikował specjalny, wyjątkowy zwiastun, który zaskakuje nie tylko dynamiczną akcją ale również dość nietypowym jak na poważny symulator, podkładem muzycznym. Zobaczcie i posłuchajcie sami. Wyszło to całkiem nieźle.

Paczka waży niemal 1,5 GB, natomiast dla użytkowników, którzy chcą od razu więcej emocji, na Games for Windws Marketplace czekają już płatne dodatki z samolotami i misjami, np. amerykańskim P-51 Mustangiem lub Maule M-7-260C zaprojektowanym przez genialnego Belforda Maule.

Zapewne, w bardzo krótkim czasie, możemy spodziewać się całej masy dodatków. W końcu darmowa gra musi zarabiać, prawda? Zarabiać niemało bo każdy nowy samolot w hangarze gracza to wydatek rzędu 8-15 dolarów. Na pociechę możemy sobie darmowo polatać ICON A5.

Microsoft Flight pobierz gra darmo download
Pobierz grę Microsoft Flight (download)

Osoby, które mają już na pokładzie Games for Windws - LIVE, pobiorą grę od razu z poziomu tego oprogramowania.
 

Więcej o grach:

Źródło: microsoft

odsłon: 15295

Komentarze

(34)

ziolopalacz

-1 + - 2012-03-01 15:54

Mam nadzieje że grafika wyciśnie z mojego kompa siódme poty i pokaże klase :) Bo FSX był porażką, dużo bardziej podobał mi się FS 2004.

Silent83PL

0 + - 2012-03-01 16:21

Przecież to ta sama gra - ten sam silnik. Ja zostaje przy FSX - po dograniu wszystkich dodatków upiększających świat waży ponad 120GB,ale zapewnia wspaniałe wrażenia z lotu, a samoloty mogę pobierać za darmo (przynajmniej większość).

ziolopalacz

0 + - 2012-03-01 18:30

Tu masz rację i zgadzam się z tobą. Gra to takie demo bardziej :/ Zapowiadało się dobrze a wyszło jak zwykle :((

hrabin

0 + - 2012-03-02 16:14

nie demonizuj... ja se chętnie polatam po loli ;)
może jakiś joystick polecicie ? ma chulać pod win7.
dziękuje

Damian_jo

0 + - 2012-03-01 16:06

Już pobieram :) strasznie jestem napalony na ten symulator - ciekawe czy będą wychodzić czasem dodatkowe samoloty (darmowe)
Bo dawać 21-45zł za samolot... ne ne ne :P
Co do trailera - świetny ;)

marklar

0 + - 2012-03-01 16:20

Raczej bez szans na darmowe. MS trzyma teraz reke na wszystkich dodatkach.

RPRT07

0 + - 2012-03-01 16:09

póki co nie ma polskiej wersji

mapa81

0 + - 2012-03-01 16:15

pobiera się,się pobiera :)

sony75.

-11 + - 2012-03-01 16:47

Komentarz zakopany przez użytkowników pokaż

klawiatura

-7 + - 2012-03-01 17:32

Grałem ,nuda.

mgkiler

6 + - 2012-03-01 17:57

Bo jak gra nie polega na zabijaniu to odrazu nuda?

szymon_j14

0 + - 2012-03-01 17:36

Zapowiada się nieźle, tylko w obecnym kursie USD płacić 25-45 zł za samolot? Hmm.. nie dla mnie :/

Damian_jo

-2 + - 2012-03-01 17:41

Gierka całkiem spoko - szkoda tylko że tak mało osób gra w multi (spotkałem przed chwilą 2 osoby)
Ogólnie - dużych wymagań nie ma - wszystko na maksymalnych działa płynnie (i to na karcie pokroju 5770 czyli 5870M)
Dwa samoloty (po logowaniu się do MS Live-bez tego tylko 1)
Dosyć duży teren - albo lata się tak powoli ;)
Na prawdę trzyma poziom :)

DawidDS

1 + - 2012-03-01 18:22

Z symulatorem to się nie widziało, ale przyjemnie się lata.

Tesla

1 + - 2012-03-01 18:52

To nie jest symulator! Flight Simulator był prawdziwym symulatorem który był trudny do opanowania. Tutaj wystarczy umieć delikatnie ruszać myszką. Nie znaczy to że gra nie jest ciekawa.
Osobiście wole taki, mniej trudny poziom. Gra jest raczej spokojna; kto oczekuję wybuchy i szczelanine na pewno się zawiedzie. Polecam do grania po stresującym dniu!

RPRT07

-5 + - 2012-03-01 21:51

Na xbox'a też jest dostępna? Bo jakoś na klawie głupio się gra, samolot mnie słucha z opóźnieniem

mgkiler

3 + - 2012-03-01 22:30

Ja podlaczam joystick. Tanszy niz XBox

misiek12_sdz

-3 + - 2012-03-02 00:20

Spróbuj grać myszką dla mnie tez na klawie ta gra jest niegrywalna.

Adihash

-2 + - 2012-03-01 23:32

Jaki ten symulator brzydkawy, jak jakiś DOS'owy z przed 15 laty.

matt105

-1 + - 2012-03-02 00:17

Pobieram zobaczymy Adihash nie śmiej się nadal gram w space simulator na DDos'a :P

matt105

-1 + - 2012-03-02 11:12

No cóż kiepsko oj kiepsko każdy właściciel FSX nie ma na co się przesiadać tutaj dodano nic ciekawego lądowanie na wodzie i wychodzenie z samolotu oraz parę małych bajerków.

Greg-M6

0 + - 2012-03-02 12:14

Ściągnąłem, przetestowałem 2h i szczerze przyznam, że moim zdaniem nie warto. Grafika szału nie robi, możliwości również, błędów wiele, więc nie wiem na co komu to. Jedyne co mnie rozbawiło na kilka sekund to wyjście z samolotu na wodzie i chodzenie po niej, aczkolwiek nic poza tym co mogło by według mnie kogoś przyciągnąć. Moja ocena 1/10.
Pozdrowił!

rocky2

2 + - 2012-03-02 12:53

Niech ktoś ZROBI TORRENT i umiesci na thepiratebay.se to będzie można pobrać PO LUDZKU.

walker15130

1 + - 2012-03-03 17:26

Popieram.

samiec

0 + - 2012-03-02 13:14

Olejcie ten arkadowy chłam. Od dwóch lat na rynku jest najlepszy symulator świata tylko mało kto o nim wie http://riseofflight.com. To jest I Wojna Światowa. Symulator jest ciężki na początku i na 100% potrzeba joysticka, ale jak już nauczysz się latać to koniec z innymi grami - wkręca na maxa. No i na koniec najważniejsze jest FREE z dwoma samolotami. Za inne samoloty typu Dr.1 czy Camel trzeba płacić ale developerzy z czegoś muszą żyć a stale rozwijąją grę. Polecam.

limes_inferior

0 + - 2012-03-05 01:03

Tak, ale...
jak ktos chce polatac w czasie I wojny swiatowej.

Jak ktos chce polatac np. Icon A5, to w Rise of Flight sobie nim nie polata...

Jak ktos chce polatac pasazerskimi odrzutowcami to tylko FS2004/FSX - oczywiscie przydaloby sie dokupic jakis porzadny samolot (o joysticku czy innych dodatkach sprzetowych nie wspomianajac).

Radysh

0 + - 2012-03-02 14:31

Dodają gratis wolant? W tą grę zabawa klawiaturą i myszką to raczej kiepski pomysł.

rrodie

-1 + - 2012-03-02 18:24

Bezmyślnie ściąga na dysk C. Głupota.

RPRT07

-1 + - 2012-03-02 19:08

Gra od microsofta a na xboxie nadal nie mozna w nią pograc...

slater

1 + - 2012-03-02 22:46

Kurcze nie grałem jeszcze w żadnej symulator lotu microsoftu, to mój pierwszy, i jest super :)
Może mało samolotów ale wielka mapa C:
Świetnie sie lata.

Mati-000

0 + - 2012-03-03 23:01

Wszystko darmo.
W środku pewnie Windows check i office check
XD
Chętnie bym zagrał ale ściągam win 8

Coś duża produktów M$ ostatnio jest do pobrania... aż dziwne

dragoniczny

0 + - 2012-03-05 15:53

Mam pytanie: z kąd mam wziąć numer seryjny? Bo przy każdym uruchomieniu Microsoft live woła o numer.

Rico71

0 + - 2012-03-12 13:38

Ja też mam to samo pytanie, bo zaczyna to byc irytujące. Szkoda, że nie ma nowej wersj Lock On, to była prawdziwa zabawa, nawet lądawanie na lotniskowcu uwzględniała.

Czy benchmark.pl wyjaśni skąd ten numer fabryczny gry mamy wziąć?

 
zgłoś naruszenie netykiety lub złe
zachowanie