Mobile

SmartWatch i inteligentna opaska trafią do oferty LG

przeczytasz w 1 min.

LG chce zagościć na naszych nadgarstkach.

G Arch G Health SmartWatch przecieki

Producenci sprzętu mobilnego jednoznacznie dają nam do zrozumienia, że SmartWatch to gadżet, bez którego za jakiś czas mało kto będzie mógł się obyć. W przyszłym roku czeka nas wysyp nowych modeli inteligentnych zegarków i właśnie dowiedzieliśmy się, takowe urządzenie ma w planach kolejna firma.

Okazuje się, że ambitne plany ma w tej kwestii LG. Koreański producent zaprezentować może efekty swoich prac już za kilkanaście tygodni. Co jeszcze bardziej interesujące, możemy zobaczyć wtedy nie jeden, a aż dwa gadżety przeznaczone na nasze nadgarstki.

Pierwszym z nich ma być G Arch. Niestety na obecną chwilę trudno o szczegóły dotyczące jego specyfikacji, ale najprawdopodobniej będzie ona zbliżona do tego, co oferuje chociażby Sony SmartWatch 2 czy Galaxy Gear.

Nieco innych możliwości spodziewać należy się za to po G Health. Najprawdopodobniej będzie to opaska bardzo podobna do Nike FuelBand. Jej zadaniem ma być zatem monitorowanie aktywności fizycznej użytkownika. Również tutaj na chwilę obecną trudno jednak o większą porcję informacji.

G Health opaska przecieki

Spekuluje się, że G Arch i G Health pokazane zostaną na targach MWC 2014. Być może zatem już wkrótce poznamy więcej szczegółów na temat obydwu gadżetów.

Źródło: phonearena, vr-zone, thedocgeek.wordpress

Komentarze

8
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  hideo
  2
  max kilka stówek można za smartwatcha dać bo mimo wszystko część ludzi nawet mimo smartfonów i komórek to nadal korzysta z zegarków bo można luknąć szybko godzinę
  • avatar
   cz3koladek
   1
   Widze, ze sztucznie jest pompowana popularnosc tego gadzetu, bo skoro "90%" internautow forumowiczow wysmiewa krytykuje ten produkt, ze nie ma prawa bytu to skad tak ogromne zainteresowanie producentow akurat tym gadzetem ?
   • avatar
    Konto usunięte
    1
    To jest nic innego jak generowanie sztucznych potrzeb. Producenci byliby w siódmym niebie, gdybyśmy mieli ich tablety, smartfony, smartwatche, opaski i co jakiś czas kupowali nowe modele tego złomu. Nie, dziękuję.
    • avatar
     kropak
     1
     Aż żal pupe ściska jak się patrzy na te ich "wynalazki" Niech się nią sami zakolczykują jak się kolczykuje byki :D
     • avatar
      Konto usunięte
      -1
      Marna ta opaska jak czarna, deszczowa noc listopadowa.
      • avatar
       Logox
       0
       Rynek SW musi się rozwjać. Te cacka mają przyszłość!