Smartfony

LG G4 - firma w dobrych nastrojach po premierze smartfona

przeczytasz w 1 min.

Plany sprzedaży coraz ambitniejsze. LG zakłada, że tylko w tym roku do klientów trafi około 8 milionów egzemplarzy wspomnianego smartfona.

LG G4

Oficjalnie zaprezentowany nie dalej jak dwa dni temu LG G4 został przyjęty przez branżę i samych użytkowników bardzo ciepło. Nic dziwnego, że podbudowany pochlebnymi opiniami producent pozwala sobie na coraz odważniejsze wypowiedzi.

Chociaż wciąż nie znamy oficjalnej ceny oraz daty debiutu smartfona na poszczególnych rynkach naszego kontynentu to producent zapewne informacje te już ma. Co więcej, pokusił się nawet o podanie przewidywań dotyczących sprzedaży nowego flagowca. Trzeba przyznać, że są one dość optymistyczne.

LG zakłada bowiem, że tylko w tym roku do klientów trafi około 8 milionów egzemplarzy wspomnianego smartfona. W ogólnym rozrachunku sięgnąć ma po niego natomiast ponad 12 milionów użytkowników.

Informacje te pochodzą od Juno Cho, CEO działu mobilnego LG, który jeszcze nie tak dawno sugerował nieśmiało liczbę 10 milionów egzemplarzy (swoją drogą tyle samo, ile wyniosła do tej pory sprzedaż LG G3).

Jak widać nastroje po premierze są dużo lepsze, a największą ciekawostką jest fakt, że za pochlebnymi komentarzami pod adresem LG G4 stoi w dużej mierze jego obudowa pokryta skórą naturalną. Warto przypomnieć, że nie jest to jednak pierwszy tego typu pomysł na rynku mobilnym. Pamiętacie kto przed LG wpadł na takie rozwiązanie?

Źródło: phonearena, betanews

Komentarze

10
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  krynka
  8
  Najbardziej udanym telefonem od LG jest G2, uważam, że ten telefon jeszcze długo u mnie posiedzi. Po aktualizacji do Lollipopa telefon jak nowy :) Ogólnie firma zmierza wg mnie w dobrym kierunku, mam tylko nadzieję, że LG opamięta się z tymi rozdzielczościami...
  • avatar
   R2rr0
   7
   Nic dziwnego, bardzo ładny smart, raczej wzbudzi zainteresowanie.
   • avatar
    romisz
    4
    ci od connecting people byli wcześniej
    • avatar
     skypan
     2
     Jakie to życie przewrotne. Jak brałem LG ponad 2 lata temu to na forach itp. jechali po tej marce strasznie. A tu proszę. Minęły te 2 lata a tu Lolek 5.1 z OTA jakiś czas temu przyszedł. Lada dzień 5.1.1. LG - najdłużej wspierany telefon ;)
     • avatar
      rak474
      -1
      Jakoś wyglądem od G2 się nie różni.
      • avatar
       Fuzzytru
       0
       HTC ONE m7 Otrzymał 5.0 dawno temu