Smartfony

LG G4 trafił do Księgi Rekordów Guinnessa

przeczytasz w 1 min.

Flagowy smartfon koreańskiego producenta znalazł się ponownie w centrum uwagi.

LG G4 rekord Guinnessa

Już nie raz słyszeliście zapewne stwierdzenia, iż LG G4 to smartfon niezwykle udany. Okazuje się, że znajdzie on miejsce nie tylko w kieszeniach i torebkach milionów klientów, ale nawet w Księdze Rekordów Guinnessa.

Już od dłuższego czasu pojawiają się w niej coraz „ciekawsze” kategorie i nikogo nie dziwi w takim przypadku fakt, iż trafiła się również ta poświęcona zdjęciom selfie. To właśnie dzięki niej flagowy smartfon koreańskiego producenta znalazł się ponownie w centrum uwagi.

Rekord ustanowiony został w Mexico City, gdzie podczas specjalnego wydarzenia wykonano 746 zdjęć selfie. Wszystko to w ciągu zaledwie dwóch godzin, przy pomocy ponad 2500 zainteresowanych osób.

Dla formalności dodać musimy, iż poprzedni rekord wynosił 531 zdjęć. Dla LG był to rzecz jasna jeden ze sposobów na promocję smartfona, który swoją drogą właśnie kamerami bardzo mocno punktuje, o czym przekonać możecie się chociażby w naszej recenzji. Producent pochwalił się jednak także tym, że bicie rekordu dobrze wytrzymał akumulator urządzenia.

„Z jednym zdjęciem selfie wykonywanym co 10 sekund, LG G4 wykonał udaną próbę bicia rekordu bez konieczności ładowania baterii. LG G4 mógł jeszcze bardziej wyśrubować wynik, ale zabrakło nam ludzi do zdjęć.”

LG G4 selfie

Źródło: LG

Komentarze

9
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Dragonik
  9
  KIedyś żęby być w księdze rekordów trzeba było coś umieć zrobić a teraz jakieś głupie selfi :(
  • avatar
   Mike275
   7
   Kiedyś żeby trafić do księgi Guinnessa trzeba było dokonać nadludzkiego wręcz wyczynu, trening i determinacja były niezbędne a teraz zbierze się trochę ludzi i jest rekord łatwo lekko i przyjemnie tylko jaką on ma wartość? Żadną. Jak kiedyś czytałem księgę Guinnessa to po każdym przeczytanym rekordzie opadała mi kopara że można czegoś takiego dokonać a to jest żart nie rekord. Idąc tym tokiem rozumowania zbieram 5 koleszków i sramy na chodnik bijąc tym samym rekord największej ilości osób srających na chodnik w tym samym momencie.
   • avatar
    Konto usunięte
    6
    2500 ludzi i tylko 746 selfie ?

    strange..
    • avatar
     robertgr1
     5
     Miałem okazje poużywać tego smartfona przez 2 dni powiem tylko tyle gdybym nie miał obecnie lg g3 to bez wahania wybrał bym lg g4 wcześniej miałem samungi galaxy s3 , galaxy s4 [ też nie były złe ] bardzo ale to bardzo mi pasują smartfony od lg największa zaleta to jakość i przekątna wyświetlacza przy minimalnych ramkach ,
     • avatar
      jinling
      5
      Jestem fotografikiem starej daty, chrzanic selfie.
      • avatar
       piccardo
       -2
       I w waszej recenzji przekonać się można również jak bardzo nie warto kupować tego smartfona.