Smartfony

LG G7 ThinQ w całej okazałości - render prasowy i przykładowe zdjęcie wykonane smartfonem

przeczytasz w 1 min.

Nie wszystkim spodoba się, iż LG G7 ThinQ zostanie wyposażony w wyświetlacz z wcięciem w górnej części. Małym pocieszeniem może być fakt, iż producent nie zrezygnował ze złącza słuchawkowego.

LG już kilka miesięcy temu zdecydowało, iż na następcę LG G6 poczekamy dłużej niż rok. Producent stwierdził, że nie będzie trzymał się sztywno nakreślonego harmonogramu premier, woli bowiem zaoferować jak najlepsze urządzenie w momencie, w którym będzie na to gotowy. Nie znaczy to jednak, że LG G7 ThinQ pozostaje wielką zagadką.

Wątpliwości co do wyglądu LG G7 ThinQ rozwiał właśnie Evan Blass (@evleaks). Niezawodny branżowy informator pokazał render prasowy, którym smartfon będzie promowany już po premierze. Jak widać, względem poprzednika pokuszono się o zauważalne zamiany.

W oczy najbardziej rzuca się wyświetlacz z wcięciem w górnej części, ale trzeba też podkreślić inne osadzenie tylnego aparatu i dodatkowy przycisk fizyczny, który dedykowany będzie cyfrowemu asystentowi. Wiele osób powinno ucieszyć się z faktu, iż producent nie zrezygnował ze złącza słuchawkowego.

Roland Quandt ‏opublikował natomiast zdjęcie, które rzekomo wykonane zostało właśnie przy pomocy LG G7 ThinQ. Dane EXIF mówią między innymi o rozdzielczości 16 Mpix i przysłonie f/1.6.

LG G7 ThinQ przykładowe zdjęcie

Oficjalna premiera LG G7 ThinQ odbędzie się w przyszłym miesiącu.

Źródło: @evleaks, @rquandt

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Smuga
  1
  Notch notch notch... Żałosne.
  • avatar
   TruGeek
   0
   G6 jednak wiele ładniejsza niż ten render.
   • avatar
    Patyk
    0
    W mojej ocenie bardzo ładny, wcięcie w ekranie w ogóle mi nie przeszkadza, nawet powiedziałbym, że jest to fajniejsze rozwiązanie jak w standardowym ekranem a motyw wcięcia LG może rozwiązać w tak sprytny sposób jak to zrobiło Huawei w P20 i problem rozwiązuje się w sekundę.
    Nie mniej bardzo bym chciał aby wyświetlacz był OLED a nie jak w G6. Mimo wszystko wszystkie flagowce posiadają AMOLED'y a już tym bardziej jako główny producent tych wyświetlaczy pasuje aby wsadzać do swoich produktów.
    Bardzo duży plus, że wreszcie złącze słuchawkowe zawędrowało na dół smartfona. To jest naturalne miejsce gidze powinno się ono znajdować. Bo trzymając w ten sposób i przełączając muzykę, kabel nie dynda nam nad ekranem, zasłaniając go, a w momencie kiedy chowamy smartfon do kieszenie kabel naturalnie wychodzi z kieszeni.
    Bardzo mi to przeszkadza w G6, że za każdym razem muszę telefon przekręcać przed schowaniem.
    Ten nowy przycisk to też spoko sprawa ale LG powinno dać możliwość zmiany jego funkcji na np przycisk migawki aparatu co byłoby super wygodne.