Smartfony

LG Nexus 5 (2015) przedstawiony na renderach

przeczytasz w 1 min.

Gdyby okazały sie one prorocze to smartfon cechować będzie się niezwykle minimalistyczną stylistyką.

LG Nexus 5 (2015)

Ceniona przez wielu seria Google Nexus w tym roku wzbogaci się o dwóch nowych przedstawicieli. Chyba trochę niespodziewanie większe zainteresowanie zaczyna budzić ta propozycja, która miała pozostawać w cieniu.

Mowa o odświeżonym modelu Nexus 5, który trafić ma do sklepów obok zupełnie nowego już Nexusa przygotowywanego przez Huawei. Ostatnio to ten pierwszy model, tworzony przez LG, pojawia się w przeciekach coraz częściej i właśnie ujawnione zostały kolejne informacje na jego temat.

Do sieci trafiły bardzo realistycznie wyglądające rendery smartfona. Stworzone zostały one na podstawie dotychczasowych doniesień mówiących o tym, jak Nexus 5 (2015) ma wyglądać. Gdyby okazały się one prorocze to smartfon cechować będzie się niezwykle minimalistyczną stylistyką.

Jeśli chodzi natomiast o specyfikację to te same źródła sugerują, iż przygotować powinniśmy się między innymi na 5,2-calowy ekran, złącze USB Type-C czy czytnik linii papilarnych. Pewniakiem jest natomiast najnowszy w momencie premiery smartfona system Google Android.


Źródło: uswitch

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    piotrll
    0
    LG G4 ładniejsza i wygięta.